bankuchenas

bankuchenas

Ka gero galit pasakyti apie sakocius, bet kalbu ne apie tuos pirktinius, vos ne popierinius, bet tikrus raguocius, naminius… Ar isivaizduojat vestuves be ju?Cha cha

labai gerai isivaizduoju Cha cha
neskanus, neisvaizdus didelis sausainis.

Tu cia apie vestuves ar bankuchena klausineji…?
Aisku isivaizduoju…Nekaltas
Bet va be jaunosios tai kazkaip nelabai isivaizduoju…Juokiasi
Del manes tai ju gali ir nebut.

Dėl tavęs ko gali nebūt - nuotakos ar bankuchino?Cha cha

Visų pirma, tai reiktų sakyti ir rašyti baumkuchenas nes tai yra vokiškas žodis ir vokiškas pyragas.

Visų antra - bankuchenas aišku yra jėga Gerai Cha cha

Taip skanuTaip

man tai skanus tik tie kurie tokie minshti naminiai Niam niam o ne trapus ish parduotuves Veee
bet nebutu, nepasigeschiau… Nekaltas

Na man irgi gali buti, o gali ir nebuti Šypsena

Teisingai-baumkuchen- šakotis, o kepa, bent jau man skaniausius, Vilkavišky-Niam niamNiam niamNiam niam iš pirktinių artimiausias naminio skoniuj yra Kužmarskienės firmos- jų IKI galima rast, o kiti tai vieni baltymaiVeee

visishkai nejaudina vaizduotes. vienas is nedaugelio saldumynu, kuriu nemegstu, ypac tu, minkstu, beskoniu Veee

Taip Tikras šakotis turi būti storas, minkštas ir geltonas Girtas Taip

niam…niam…kaip skanuuuuuuuuuuuuuuuu

Niam niamNiam niamNiam niamNiam niam

Niam niamNiam niamNiam niamNiam niam

Gimtam mieste viena taska zinau kur jie pasakiskai skanus Niam niam Parduotuvej pirktu dar neteko skaniu valgyt Nekaltas

VestuviuJuokiasi

Šakotis - skanu Niam niam
Vestuvės - linksma Nekaltas

Niam niamNiam niamNiam niam

shakociai jau tapo tradicija vestuvese…Šypsena nors nepasigesciau ju, bet…

O as papasakosiu bajeri apie sakocius.Ppries kokius 14 metu mano drauge vaziavo i tuometini Leningrada pas draugo gimines i vestuves.Ir nuveze sakoti.Pastate ant stalo-visi ziuri,niekas nedrista valgyti,ir paklausti bijo.Paskui viena dama isidrasino,atsipjove jo,isidejo i lekste,dar prisidejo salotu,ir su peiliu ir sakute ruosesi valgytiJuokiasiJuokiasiJuokiasi.tada tik mano drauge pasake,kad tai saldumynas.Ir ka jus manot?Sveciai po gabaleli issidalino ir namo issinese parodyti.O del skonio,tai parduotuviniaiVeee.Turetu buti is naminiu kiausiniu pagamintas.Tada tai Niam niam