Bandyti zoles ar ne?

Bandyti zoles ar ne?

patarkit ar verta prasidet su zole Šypsena

nzn nebandziauBlogainieko negaliu pasakyti.o kai isbandysi tai pasakysi kaip veza ar neBaisu

Atsakymas ne ir viskas Šypsena

bandyk! geras dalykas Šypsena tik pirma kart pykins ir vemsi, bet antras kartas jau bus labai fainas, zvengsi, vienu zodziu bandyk ir rasyk kaip sekas Šypsena

ash norejau,bet kai su motina pasishnekejau ir ji man leido…tai kazhkaip nebeidomu pasidare…va…

Aishku pabandyk, nieko cia baisaus nera… Tik po to neuzsimanyk kokiu amfitaminu ir viskas bus OK Mirkt
Ir kas cia sake, kad pirma karta pykins??? Nereikia pritraukt kaip dumtarukiui ir bus viskas gerai, tik va pirma karta poveikis mazas…
Ka ash cia shneku, pabandyk ir pats pamatysi Cha cha

Kvailas klausimas!

Pats atsakyk, ar tau to reikia!

Bet siaip manau kad NE!

Ne

Tai kam su ta zole prasideti? Tiesiog suryk du kylus sokolado ir tas pats efektas…

Na shiaip dar nepagalvojau, kad gali buti dar visai jaunas… Be 16-17 manau nevertetu su tuo prasideti Blogai

Siaip amnau gyvenime viska reikia isbandyti, bet cia juk tavo gyvenimas ne mano Mirkt

O tu pandzius?

Shhhhhhhhhh MirktCha cha

nu jaigu tas pac efektas tai zn visai neblogai… zn kiek 2 kylai sokolado kainuoja? Labas Cha cha o zoles gali parukyt uz 5 lt ir apsinesi kaip reikalas Šypsena krce aik tu sikt. Labas juokauju… Ignore Labas

Siulyciau ne…
Neverta prasideti Ne

badyk, man patiko, tik neskok ant didesniu.

nuo zoles, o kas toliau? gal stipriau, tad patarciau nebandytiLiūdna

Ne…NeNeNe

Norėjau sakyti, kad nepabandęs nesužinosi, bet paskaičiau kitus tavo klausimus…Aš nekaltas
Gal dar palauk.Taip

Gėlės

bandes zoles ne karta-kai olandijoj buvau.ir pirma karta veze iir antra ir visus kitus kartus.kaip zinantis galiu pasakyti ,kad zole saikingai vartojama gydo nuo depresijos(mokslininku patvirtinta)rukat kai pajauti kad pagerejo savijauta reikia sustoti ir ne dumo,jei padauginsi vemsi.jei mazai tai efektas kaip alaus butely isgeres.o siaip zole olandijoj yteisinta todel kad yra lengvesnis narkotiikas nei tabakas ar alkoholis,prie jos sunkiau priprantama tiik per daznai naudojant galima nusokti nuo proto.tavo teise rinktis.