bandomoji

bandomoji

į spalvą prašau nekreipti dėmesio, šiandien dažiau, norėjau gražiai salotinės, o gavos va kas tai vat, bandomajai apyrankei ėmiau negražiausias spalvas Šypsena bet kaip jums pati idėja? sėdėjau šiandien wc ir sugalvojau… tad ar nuleisti kartu su vandeniu šią idėją, ar dar palaikyti? Cha cha

visai idomiai ,palaikyk

palaikyk Taip

gera ideja Mirkt

palaikyk Mirkt

Man tai idėja gera,bet noris,kad viduriukas (burbuliukas) būtų didesnis ir iškilesnis.O tie apskritimai taip pat gali būti daugiau išlenkti,tada įdomiau būtų, ne taip tradiciškai Šypsena

kai kitą kartą darysiu, tai šiek tiek kitaip. reikia truputį storesnį daryti, nes kai pjaunu viduriukus, tai jei plonas, gali ir ištižti. o viduriniį burbuliuką apskritai buvau kitaip sugalvojus įdėti, bet per mažos skylutės anai mano idėjai, tai gavos taip. kai padarysiu iš normalių spalvų, parodysiu Cha chaačiū už patarimus Mirkt

man ir spalvos geros(nera nenormaliu spalvu)sakyciau ir pritaikytos

žinoma, dėl skonio nesiginčijama. tos spalvos akys bijo Cha cha galiu uždovanot kam nors Cha cha

super, labai gera idėja Šypsena

is kur ismokai veltinius daryt?

Man tai spalvos irgi visai ciotkos Taip Tik va man asmeniskai pati apyranke siek tiek per didele Mirkt Bet cia simply mano asmeninis poziuris, ir tiek, bo as smulkuma megstu Drovus

Lb grazu Girtas Taip

oho! D_kate, man tai sita super! Ideja labai pavykusi, spalvos man asmeniskai irgi super, o dydis irgi Gerai O man tai kuo didesni, tuo geresni! Cha cha

iš kur išmokau? ogi čia pasiskaitinėjau, paskui nuvažiavau pas babuliuką savo į kaimą, nes ji dažydavo vilnas, verpdavo siūlus ir t.t. pasirodo, ir ji moka velti.o juk čia nieko ypatingo nėra, tik kantrybės reikia ir laiko Šypsena

Markizia, taip, čia skonio reikalas Cha cha bandžiau didesnius pabandymui, nors nusivėliau ir mažesnių. matai, mažuosius sunkiau išpjauti. o gal aš dar nesugalvojau geresnio būdo, kaip padaryt su skyle… vienžo, dar reiks kada wc parutuliot temą Drovusman ten geriausiai mąstosi Juokiasi