banalybė konkursui

banalybė konkursui

su proporcijom bysky ne kas, bet ideja idomi Linksmybės

pikačiū, pasiteisinsiu, kad piešinukas 4 metų senumo, kai piešimas man nebuvo pats aktualiausias užsiemimas gyvenime. bet tai man įdomu, apie kokias negeras proporcijas kalbi? ;]

moters veido siluetas dar plius minus, bet vyro labai smakras milziniskas ir kakta per maza ir per daug issikisus vos ne kartu su nosim. bet as sakiau ideja man Gerai labai gerai kad paisai Taip. as gyvenu su proporcijom, todel is kart matau Šypsena zmogaus veidas dalinasi i 3 lygias dalis : nuo smakro apacios iki nosies apacios, no nosies apacios iki nosies virsaus (tiksliau tarpakio), ir nuo nosies virsau iki kaktos virsaus. pati gali paziuret, nebutinai su liniuote, tiesiog daug maz Šypsenanepeikiu tik pataisau Šypsenabeje as pati perziurejau savo piesiunius kuriuos paisiau pries kokia 5 metu, ten siaubas proporcijju visai nerasta, kaklai kaip degtukai Juokiasi

pikačiū, haha, smakras tai toks stalčius gavos ;]]] o kakta, tai del to, kad reikėjo pritempti susiglaudimą Nekaltas ;]] ačiū, už pastabas, veido niekada nesimokiau piešti, nes nemėgstu labai, bet ne tik man pravers žinios Mirktžinau, kad nepeiki Šypsena labai gerai kad viską pasakai, vertinu ;]

p.s. žiniomis ir piešiniais prašom paisdalint dailės temose Šypsena laukiam.

tai kad pas mane labai “sausi piesiniai” visokios veneros galvos ir panasiai Nekaltas na bet jei kada prisiruosiu nufotkinti butinai pasidemonstruosiu Nekaltas

Na, idomu, kokia konkurso tema Nekaltas Nes man tai siaip tas neproporcingumas kaip tik Gerai ispudi daro - kazkaip tada atrodo, kad paveikslas nera nuobodziai isdailintas, tarsi kazkoks abstraktumas atsispindi

man labai grazu… O kas del proporciju, tai man labai patinka taip kaip yra, cia yra menas, o sitas piesinys nera kazkoks klasikinio stiliaus paveikslas.

Aj,bala nemate tu proporciju… NekaltasLb. grazhiai atrodo spalvos…

pikačiū, tai parodyk, pažiūrėti įdomu vistiek ;]] pas mane matai irgi nieko gudraus pastaruoju metu, senienas tenka traukt ;]] Markizia, tema “aistra” ;]] bet aš, kaip bliondinė, truputį ne į temą Cha cha

Savotiska ta humanoidu aistra, rodos abu ramus ir pasyvus, bet tas raudonumas rekiantis,pulsuojantis, nera agresyvus, labiau apgalvotas t.y ne spontaniskas, o rozinis fonas tiesiog pykinantis Liežuvis

grazu Taip tik vyras is profilio panasus i Norvega Juokiasi

010203, nugi tada dar i viska ziurejau pro rozinius akinius,uztai ir fonas rozinis ;]] yvai tai patiktu Be be be

šiaip…mmm…man patinka gal…;> bet nepatinka,kad banaloka ir toks šlapias tapymo būdas…bet čia jau kaip kam:>> kadangi prieš tris metus…negaliu nieko sakyt Cha cha

MAN IRGI PATIKO TAI KAS KAD PROPORCIJU NERA. TOKS IDOMUS PIESINUKAS Gerai

siaip tikrai banalu,bet tikrai noreciau toki turet.garbingoj vietoj pakabinciau. patinka.