balti dumai

balti dumai

sveiki gal kas paaiskins kodel tokiu oru vazinejant vis verziasi balti dumai ir gan gausus is ismetimo sistemos. Suprasciau kad kai salta masina bet dabar nuolat, tai pastebejau ir paskitas masinas irgi, prasau jei nesunku paaiskinkit kasMirktMirktMirkt

NeNeNeNeNeNeNe

nieks nezinot gaila

Nes labai didelis dregnumas Mirkt

Jo as irgi pastebejau, kad daugelyje masinu dumai verziasi ojojo bet kai vesiau buna, na kai siltesnis oras, tai netiek daug, bet pas kai kurias kaip ejo taip ir eina Cha cha Na o as savo zaibuka irgi po pusantros savaiteles pertraukos uzkuriau, tai biskeli baltu dumu dave, po to lyg ir normaliai, nors ir niekur nevaziau tik varikliuka pora minuciu pasildziau ir vel uzgesinau, isleto ruosiu kelionej Cha cha

Buna , kad kai ilgiau pastovi automobilis, kazkiektai dregmes susikaupia ismetimo sistemoje, o uzvedus varikli visas tas geris ir garuoja, kol isgaruoja. Dumai tai valija ne visa laika o tik pradzioj vazinejant. Jei valija visa laika, tada jau turi problemu.

Va ta as ir norejau pasakyti apie savo bolida, bet tu pirmas mano mintis pasakei Cha cha Kietas

taI JEI VISA laika dumina sakai turiu problemu tai kiek pastebejau pese masinu tada turi tokias problemas nesamoneNe

Tu tikriausiai kalbi apie tas auto, kurias matai mieste kamsciuose? Nu masina gali dumyt apie 10 - 15 min, kartais daugiau, priklauso nuo to kiek laiko ir kokiom salygom stovejo, pvz, mano stovi garaze sausai ir nedumija visai. O tos auto paprastai vaziuoja is namu i darba ir pan, o kelione apskritai gali trukt 5 min, nu tai kada cia spesi normaliai issidumyt??? Nu bent jau as taip manau.
O jei pastoviai dumija, tai cia jau vienas pazystamas meistras pasakojo, kad gali but kad i cilindra patenka dregme, kas reiskia , kad perkaitinta galva (variklio). Nu bet cia nzn kiek yra teisybes…

Siandien isvaziavau is garazo, masina dumino apie kokias 5-10min, bet isilus gerai varikliuj, masinai jau normaliai isvaziavus dumai apmazejo, kol po to visai dingo vel grizus i garaza Kietas Garazas didelis, vedinamas, dregmes ten lyg ir nera, pastovi oro cirkuliacija, tad tokiu metu laiku manau tie balti dumai tikrai nieko tokio Kietas

Nemanot, kad tai garai, kurių šiltomis dienomis nesimato? Nekaltas

Kiaulė

Tai apie tai ir kalbama, kad dumai yra garai. O siltu oru ju ne tik nesimato bet ir yra zymiai maziau, nes dregme nesikaupia ismetimo sis. ir visor kitur kur nereikia.

ble prisizvengiau

o kai is burnos ziema garai eina nesusimastot kad kas nors su galva negerai???

siltos ismetamos dujos papuola staigiai i salta ora todel gaunasi balti garai

Šypsena Atsakymas vertas Alus O siaip tai rimtai jei pas jus ziema garai is burnors neina tai susimastykit rimtai, gal galvoje kokia tarpine pramuse, ar kompresijos nera Juokiasi

Ta pati norejau parasyti Juokiasi Juokiasi Jau seniai, vakar atrodo, bet galvojau ai, tingiu, dar netaip mane suprasit Cha cha

Sveiki, esu naujas narys vien del to, kad noriu isreiksti nuomone del dumu ziema. Turiu 1993m 318is coupe, raudonas, myliu si masiniuka. Man jo ieskojo Vokietijoje kokius 4 men., rado gera, na, teko pasikeisti grandine, o su ja ir itempeja su zvaigzdute, atsiejo nemazai, bet tipo variklis - be priekaistu. Tai va, dumija pas mane kaip velnias po tu salciu. Na, as vaziuoju dazniausiai nuo namu iki darbo, nuo darbo iki sporto ir pan. Variklis pilnai uzsyla, bet duminimas nesumazeja. Tai va, greiciausiai nespeja issigaruoti visi garai, ir tiek, nes variklis mano tikrai be problemu.

Tai relax, guys…

Šypsena