Baltai...Trydiniai? :DD

Nors buvau ir maciau is arti ir esu Z fanas bet aprangos atrode gan normoj…Bet tik kad ta tryda maisos Juokiasi…o kalbant apie ryto zaidima tai Zalgiriukas garantuoju kad kraus matlu Rytukui atsipute Mirkt

tikrai ? Ar ziurint is kawno provincijos puses? Juokiasi

karliuzz, tu turetum treniruoti LT NT Gerai

niex NT ir nesiruose treniruot, o jej ir treniruociau tai mano asmeninis reikalas ;D…O jus rytfaniai bijot pripazint kad rytas siais metais bejegis? Nekaltas

bejegis ? Apakęs ble.t tikriausiai milijardus kaupi is lazybu bendroviu uz tokius toleriagiskus yvikius Juokiasi

ga ne bejegis per daug persistengiau bet tikrai lb silpnas palyginus pagal pernyskti laikrastuka Flirtas…O Lazybuose nestatau nes be prasme liga is ttu lazybu…

nu va rytfanius rodos iskaudinau Drovus Juokiasi

Dabqs Paplepėkim Mirkt…neisikaudinai ,gal" bet jie nesusitaiko su ta mintim kad Rytas siemet neprilygsta Zalgiriukui Šypsena

Dar tik sezono pradzia Velniūkštis Kaip pernai sezonas prasidejo ir turbut visi puikiai atsimena… P.S nemaciau nei vienu nei zlagirio nei ryto rungtyniu todel nieko negaliu sakyt, galbut ir stipresnis zalgiris kaip dauguma sako Šypsena

vakar maciau savo akimis kaip rytas zaide Mirkt…tai ir sakau,kad nuo Zalgiriuko siemet kruopeliu gaus Mirkt

karoliuzz, apie prilygimus spresime po lkl finalo serijos pavasary.

nu dar per anksti prognozuot zalgiriui pergale… Idomu kaip atrodys eurolygoj, kada jau losh tikrai 100% jegu Nekaltas Dabar lkl’e nei rytas, nei zalgiris neziba atrodo.

fatun zalgiris atrodo jau pakeite ta savo spalva, bet ir siaip kur salotos, o kur… Juokiasi

o kur aukso ? matot tai ka norit matyti Taip, jusu valia Šypsena

****as cia ne auksas Cha cha

spalvu jau neskiriat? Nekaltas

sviesiai bezdalava tokia Cha cha

tokie kakaviniai kaip sudeliai Šypsena

salotinė spalva visgi yra žalios atspalvis, o auksinė nei iš šio nei iš to Nekaltas

Gaidiska apranga negrazi Blogai Veee