balta spalva

balta spalva

BMW 5XX '88ir> ar Audi 80 (bulka) jei dar su gerais lietnykais tai visai neblogai žiūrisi ir jeigu kebulas cinkuotas tai problemos tikrai nematau.

draugelis kaip tik pardavineja a80 (bulka) baltos spalvos su krutais lietnikais. Atrodo tikraj gerai. Ir dazai ne akrilo. Bet beveik kiekvienas jam paskambines BUTINAI paklausia kokios spalvos ir kai suzino, kad balta, tai vos tyciotis nepradeda. Tai va bicelis ir galvoja, gal jam del tos spalvos kaina siek tiek mestelt? as jam siuliau nuvaryt i aikstele, kad butu matoma, kokia kruta ta masina, bet komisiniai irgi dideli

Aplamai, tai manau, kad balta gali arba sugadinti nepataiomai mashina arba ja papuoshti. Balta ant pigiu mashinu sudaro dešovos auto ispudi (isivaizduokite - ritasi golpukas, 1.3 karbiuratorius, 3 duru, baltas 13` rateliai su kalpokais ir boba uz barankos - vaizdzialys nykox)
O paėmus tarkim, Bentley Azure balta, su baltos odos salonu Gerai Gerai Gerai Gerai Gerai Gerai Gerai atrodo.

Puikus palyginimas.

O man balta spalva yra jėga. Bet kaip teisingai pastebėjo makavelli, labai proklauso nuo mašinos modelio ir dar plius nuo obodų vaizdo. Aš pats varinėju A100 balta. Nors ir ne su lietnykais, bet kalpokai stiliovi ir šiaip mašina tvarkinga, nesusikraipius. Nuplauni - blesk! Į kitą spalvą tikrai nekeisčiau. Ir px man tos rudys. Pradės lyst - pasitvarkysiiu. Ne kažin kiek kainuoja tokiai spalvai.
O vat salonas šviesus (jau nekalbu apie baltą) tai man kažkaip fe…

Balta spalva, juoda spalva. Koks skirtumas? Svarbu, kad rieda.
Jei po teisybę, tai prieš dešimtmetį buvo labai madinga balta spalva su juodais akcentais. Aplamai, tada chromas buvo iš mados išėjęs. Jei dar mūsų prakutusių lietuvių namus, taip prieš kokius ketuuris-šešis metelius pasižiūrėti - irgi baltos su juodu akcentų daugoka.
Mano mašiniuks baltas ir aš nesiskundžiu - visas rūdis iš karto matau ir žinau kur tepti tepaliukais, kad nerudytų Šypsena

man irgi px, kokia spalva, bet rinkoj tokios tendencijos - balta spalva=pigi spalva. ir auto kaina atitinkamai krenta.
nors, pvz., buvau pietu valstybese. ten balta spalva yra dievinama. Karstis, maziau purvo - praktiskai naudingesne spalva. I mano juodos spalvos masina net ziuret gaila buvo. Gal pas mus del klimato ta spalva taip nemegstama?

Nu vat ir pasakei dariau.zukai jei paiimsim 7xx ar 5xx BMW tamsiai, tamsiai (galima sakyti juoda)pilka perlamutra su pilksvai baltu odiniu salonu tai tikrai nemanau, kad ka nors solidesnio rasi na aisku na vkus y cviet tovarisciai net Šypsena Alus

Man tiesa pasakius balta spalva nelabai limpa. Gal kad pats su balta vazineju. Nors kazkur skaiciau, kad uzpernai visame sviete baltu auto parduota daugiausiai (pernai - sidabriniu).

Va Va pati beviltiskiausia man tai sidabrine tai tas pats kas nedazyta isvis.

Ale bet kad tu baltu spalvu labai ivairiu yra. Siaip gal ir juokingai nuskambes mano pasakymas, bet balta skaitosi pati netepliausia spalva. Taip ant jos labiausiai matosi rudys, bet ji ilgiausiai ishlieka shvari, skamba neitikinamai, bet taip yra ish tikruju.
Pvz. pas mano draugeli yra kadett’as baltos spalvos (graziai baltos), mano mashiniukas Shlapio asfalto perlamutras (kaip ir Makavelli ;-)), taigi jei mes ta pacia diena ishplauname mashinas, tai jo mashina shvari atrodo zymiai ilgiau, nors as vazinejau tik mieste, o jis trankesi zhvyrkeliais. Aisku, priejus ish arciau matosi, bet ish toli atrodo shvari ir blizga.
O mano shalapio asfalto, uztenka nors truputi lietaus ir jau ziauriai matosi, kad neshvari.
Vot taip vot.

kaip manote, kodel baltos spalvos masinos Lietuvoj yra vidutiniskai apie 5 proc. pigesnes uz kitu spalvu masinas? Teko girdet tokiu nuomoniu:

1. Labiau matosi rudys
  2. Ziema smarkiau nusimozoja nei kitos
  3. diesovai atrodo

o gal cia tik mados reikalas? pvz., 9 desimtmety labai populiarios buvo baltos volgos.

Makavelli,
o tavo MB 190 ne baltos spalvos? gal klausimas ir ne prie ko, bet man ti****as MB 190 yra baltos spalvos, o pvz., bmw - juodos.

BMW 5 baltas taip pat neblogai atrodo.

Ne bratka, mano Benz kaip ir priklauso rimtai masinai - solidzios slapio asfalto perlamutras 15` diskais ir pazeminta pakaba. netipishkas visai, bet Gerai Gerai Gerai Gerai Gerai Gerai Gerai atrodo (pasigyriau :wink: :wink: :wink: :wink:
O balta tai tikrai nelabai solidi spalva, nors ant kai kuriu visai nieko atrodo - pvz Lexus LS 400 labai fainei ziurisi, kol nepurvinas, aisku. Arba Celica 2.0 naujesnuo modelio irgi fainei…Bet nepraktiska - visas mėšlas matosi, plauti daznai reikia, o musu klimato salygomis tai ir rudys lenda ziauriai Blogai Blogai Blogai Blogai Blogai

Baltos (kaip ir dazniausiai raudonos) masinos yra dazomos "acryl" tipo dazais. Dazymo principas: sumaisyti dazus su skiedikliu, ipilti i "pushke" ir varyti. (dazu kaina 100gr ~30Lt, balta gali kainuoti dar pigiau).
Juodos, sidabrines ir t.t. ir pan. spalvos dazniausiai buna "metallic", "bates" ir pan. tipu. Dazymo principas: sumaisyti dazus su skiedikliu, ipilti i "pushke" ir varyti, kiek isdziuvus supilti laka ir padengti nudazyta pavyrsiu. (dazu kaina nuo 40Lt uz 100gr.)

Ar atsakiau i klausima? :wink:

=Z=
Aisku kainos priklauso ir nuo dazu gamintojo.