baisu?

mantryda Juokiasi

Man/trida Juokiasi

baisiai atrodo ta vieta dureliu kru langu atidarymo mygtukas keleivio puseje

o tu krv Baisus babuino salonas ir tas grazesnis Kanda nors zmugumi atisedes pasijauti Tūsas o ne kokiu pizonu, kacapu kaip BMW Špyga

pirma vidu reik nufotkyt kaip nors mandrai, tada bus galima kelt Taip

Salonai levi kaip ir visu bmw… tiek e39 tiek f10. Tik lygongi su konkurentais reik one su babuinais

Apakęs

E39 su dideliu ekranu man Gerai, E60 man nelimpa Ne C6 daug geriau Gerai

joooo meeeesedesss su gavno abdaila grozio standartas-vinas sako vinas zino Valio

Iš BMW techninio žinyno: - BMW be įjungtų priešrūkinių lempų nevažiuoja. Bėgio neleidžia įstumti, kol priešrūkiniu nepasijungti. - Gamykliškai padaryta, jog įjungus angel-eyes, tik tada starteris suka variklį, taip sakant, įsėdus pirma angelo akis įjungti, tik tada į degimą raktą kiši. - Nuo 2016 m. pagal naują reglamentą posūkių rankenėles nebebus montuojamos net už papildomą kainą.

Juokiasi

anokia problema del posukiu manau- PRIKIN -iskisi ranka pro langa ir visks bus normaliai… Apkabinimas

droo → jau ruosi lagaminus jei NATO lieps skrysti i Kryma? Pirtele jau pakurta…

prikin…ne ranka,o cache.osta.ee/iv2/auctions/1_1_1254712.jpg

leo>skrYst man niekur nereikia,cia pas fufaikes taip priimta,kad kareivius kaip tampaxus visur kisa… Taiptam yra paruostu vyruku is greito reagavimo burio,jie ir vaziuos jei reikes…

bent yra tokia info kad pasiruostu? Ar nato isvis pagal statuta neprivalo reaguot i nenarius? Kad tik amerikonai neilystu tenai, tada jau tikrai zopa bus…

realiai ziurint ,nei nato neu rus. neturi teises kist nosies i ukr…nematau tam priezasties Nekaltassiaip ar taip,kazokai ne gruzinai,putka dar pats nedave starto,nes supranta,kad gali but karsta

fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1237787_5841 11544985643_1958567009_n.jpg

ne buros stylo Juokiasi

teko pabandyt E60 saloną, kažkokį ten patį patį… na tai po prieš tai bandyto prasčiokiško, tai vaizdelis aišk stipriai geresnis. Bet iš esmės tos formos tokios kreivos, kad nu nx… Vienžo negalėčiau perlipt per save ir tokį įsitaisyt… Blogai