Baisiau neistikimybe ar melas?

Baisiau neistikimybe ar melas?

Cia ne is mano gyvenimo, jei kaNe
Tiesiog ka tik apie tai kalbejomes su walio ir sumaniau paklausti, o kokia gi jusu numone???

Sakydama ‘melas’, turiu omeny neistikimybes fakto slepima…Nekaltas

Cia shiaip ish dalies vienas ir tas pats, na zinoma kaikuriais atvejais… Nekaltas Mano manymu melas yra baijsiau… Taip

as manau melas…Nekaltas

ta prasme neistikimybe ar melas apskritai? ar ka pasirintum: tiesa apie neistikimybe ar nezinotum apie tai? nelabai supratau klausimo

man melas baisiau …Nekaltas Tai butu is situ dvieju blogybiu mazesne blogybe…Nekaltas

jau supratau klausima. ir man betkokiu atveju tiesa yra geriausia, o jei zmogus maza to kad neistikimas, o dar ir melagis, tai… tikiuosi gyvenime man toks nepasitaikys

melas.
jei vaikinas buvo neishtikimas, bet prisipazhino tai pats, o ne kokia boba-pletkins papasakojo…dar atleidimas galimas. (aisq tai priklauso kokio laipsnio ta ishtikimybe) bet jei vaikinas buvo neishtikimas ir dar melavo apie tai… - Kiaulė, ir daugiau ner komentaru Kanda

melas

manau neistikimybe yra baisiau uz mela, nes melas nebus toks skaudus kaip neistikimybe(mano nuomone)!

aha, nieko negali buti skaudziau u neistikimybe

Su manim nesusidesi tai ir nepasitaikys… Mirkt

nu tai ir nesusidesiuLiežuvis

MirktLabas

baisiau melas… manau, kad meluoti zmogui tas pats kaip ji nuvertinti, negerbti… Ne

o buti neistikimam, tai jau cia pagarba?

man jau baisu daros… Žliumbia Žliumbia Žliumbia

nu tik nebijok, geriau tokiu temu is viso neskaitykCha cha tau nuo to bus tik geriauTaip

as jau ruosiuosi pasakyti…Nustebęs nes mane sazine gyva sues!..Kanda Kanda Kanda