Baimė

Baimė

Kai buvau visai maža niekam neprisipažinau bijanti eiti 1- ą kartą į mokyklą, padaryti klaidą, pasibučiuoti… Dabar irgi laikausi šiuo principo. BIJAU, KAD KITI SUŽINOS, KAD AŠ BIJAU. Visos mano draugės ir drsugai galvoja, kad esu labai drąsi ir stipri, bet…Aš nekaltas

bijau piktu moteru su vielom burnoi ir teroristu apsiginklavusiu peiliukais kartonui pjaustyti Cha cha

Bijau tapti "Daddy" Šypsena

2razrucha,
idomu kuom gi pagrista si tavo baime?.. Šypsena

2Razrucha
Dėl tų kišenių turinio patarčiau nesijaudint… ten laiks nuo laiko vis ką nors užčiuopsi… ir tas skyles gi galima užsiūti… svarbiausia, kad visur kitur apčiuopama ir aišku viskas būtų… Mirkt

Ledi psichiatrai pataria kovoti su visokiomis fobijomis. Girdi tik taip gali jas iveikti. Kad nugaleciau aukscio baime issiruosiau i kalnusŠypsena Ir jus manote jie mane isgyde?Šypsena Ka issiveziau ta paty ir parseveziauŠypsena Teisingai zmones sako- kad jei kvaila tai visam gyvenimuiŠypsena

saunuole LEDILU tavo temos kazkokios isskirtines idomios

Taigi… ir aš manau, kad viskas nėra taip paprasta… Ne visų baimių galima tokiu būdu atsikratyti… Bet šiaip ar taip, gyvenimas yra nuostabus, o baimė tai tik aštrus prieskonis jame…
Ačiū jums visiems už išsakytas įdomias mintis. Malonu buvo pabendrauti. Šypsena

o as labai bijau vienatves.Turiu omeny ne dabar,bet apskritai

as dabar bijau, kad virsininkas manes neisleis i kita darba, nors neturi teises…visiskai paprastai gali tai padaryti, neparasys rekomendacijos su jo parasu, kuris man viska ir lems…dabar net apsiblioviau…jis pasake, kad be manes jis ne kaip (kaip be darbuotojos), as irgi geresnio virsininko neisivaizduoju, bet einiu ten, kur siulo geriau ir idomiau, ai nervija…vat cia tai baime

Teisingas rašė:

Pvz. ,kad ir Alyvos: Buti apgrauztai sunio, ar kad Teisingas vienas isgers visa Ryklio alu ir pan.

tik pamegink isgerti vienas Rykliuka, uuuuuuuch…nezinau ka tada su tavimi padarysiu…tai yra skysta duona, kuria reikia dalintis ir varge ir dziaugsme…mano baime, kad tu isgersi vienas rykliuka yra daug didesne, nei buti apgrauztai sunio, vatMirkt

Juozas Erlickas…

Aš labai bijau varlės,
Tiek mažos, tiek didelės.
Gal ta baimė neprotinga,
Bet varlė – man nepatinka…
Bet – iš baimės nors drebu,
Šiaip jau varlę aš gerbiu,-
Į mane kai pasižiūri,
Aš matau, kad proto turi.
Sako ji labai naudinga:
Čiumpa vabalą už kinkos
Ir, prarijus tą kenkėją,
Žemės ūkį pakylėja…

Net ir dideli dėdės kažko bijo… Šypsena Liežuvis

as bijau voru. ir tarakonu. daugiau lyg ir nieko… bet tos dvi baimes mane tiesiog is proto varo…

gyvates… Šypsena

Galima būtų ir ignoruoti, jei jos vaokščiotų kaip indėnai rezervatuose ar tai su kokia tai dovydo žvaigžde išsiuvinėta,bet čia jau genocidas,o kur feminisčių visa armija.O kur dar gamtos šauksmas, kai galvoji ir IQ vertini po visko, o ne prieš tai, tada abipusė partneryste baigiasi, ir belieka rusiška ruletė - ar rezervatinė pasitaikė ar ne.ŠypsenaAikit miegot gal?

2OXIO
Baimė prarasti artimą žmogų… gerai pasakyta. Pasirodo ir aš bijau to paties… tik nesutinku su tavim, kad tai vienpusės meilės pradžia… Du mylintys žmonės taip pat bijo vienas kitą prarasti…