Baigesi TA ???

Baigesi TA ???

Mane pati taip nubaudo. Variau į Tuvlitą ir nubaudo, kad be TA važiavau. Baudele 100-200 Lt. Liūdna
Žalieji vampyriūkščiai pribūrė, neva yra tox stebuklingas popiergalis, išduodamas KP. Ten parašyta, kad leidžiama exploatuoti TP 1 dieną.
Kas įdomiausia - kiti policajai kalba, kad tokių lapiūkščių jau seniai niex nedalina. Aš nekaltas
Tad nežinau kaip čia gaunasi.
Geriausiai būtų jei pasuktum į KP informaciją.

Uzhtat reikia pateikti apzhiurai dar iki baigiantis apzhiurai priesh pora savaichiu!!!O shiaip tai neturetu gal bausti.

Gal, jei pareigūnas ne polas ar vyrpolas.
Iš savo patirties žinau: kuo aukštesnis laipsnis- tuo sukalbamesnis ir suprantantis jumorą.

Tai kad nebuvo kada laiko praeiti apziurai, Diplominis darbas surijo visa laika.

Vežkis ne vieną atliekamą 100 litukų Šypsena O apie popieriuką tai tiesa. Tik jis skirtas, kad nuo garažo iki TA stoties nuvažiuotum, o ne po Lietuvėlę keliautum. Todė mano patarimas: pasiskolink kokio draugo auto su TA talonu.

Gali nueiti i KP ir issiimti leidima transporto priemones pristatymui i TA centra - galesi sakyt, kad varai i apziura Cha cha. Taciau leidimas galioja tik viena diena… Aš nekaltas

Gal ir nebaus, tačiau TA tai vis vien nepraeita Šypsena O tuo klausimu tai yra tekę domėtis Mirkt

Baisu

xujnia jinai,o ne daininkė Ignoruoju

Veee Blogai Ignoruoju

Jei su peruku,tai galetu ir grazesni nusipirkt,nebent taupo… JuokiasiMatiniai tie plaukai,net neblizga… Veee

as skaiciau zurnale kad ji su peruku… bet as kazkaip netikiu… Ne

Taipplaukais tai jau nupeze visai… Juokiasi Juokiasi

Liežuvis Šypsena