<b> REIKALINGA PAGALBA SPALIO 5D VARŽYBU METU !!!

REIKALINGA PAGALBA SPALIO 5D VARŽYBU METU !!!

Gal kas nors galetu is ten busianciu pagelbeti organizatoriams? Primenu , kad auto.banginiu klubas yra vienas is varzybu organizatoriu. Del to klubiecius prasyciau kas turi noro pagelbeti trasoje.
Visi kas nori prasau registruotis sioje temoje.
Rasykit trumpai. kad nesigautu betvarke. parasot galiu padeti ir to pakaks. Jei kazko smulkiau norit suzinoti rasykit man i privata.

Aciu.

Juozas

As galiu padet… (as gyvenu visai salia tos trasos, tai jei ka reikes ruostis diena pries tai ar siaip is anksciau, galesiu prisidet) Šypsena

As padesiu!

aš galiu… fiškes pastumdyt, padangas panešiot, auto.banginius palaikyt Kietas

Jei pavyks, tai atlėksiu in Kowno. Beje, tuo metu vyks ir Kauno dienos. Ten irgi reikia nuvykt pažiūrėt. Ir kap visur suspėt Apakęs

sorry, as nedalyvausiu.
Linkiu gerai palenktyniauti.
iki!

rgds,
AF1

Manau ir aš atlėksiu, galiu būti naudingas.
Jei netyčia bus kitaip informuosiu iš anksto.

Galėsiu, jei Paluknin neišlėksiu Šypsena Tixliau informuosiu penktadienį

Busiu ten tai galesiu pafotografuot ir seip padeti ,nors nesu narys

Jei kuo nors galesiu buti naudinga- visada mielu noru padesiu!!

Galit ir y mane kreiptis. Ar tai diena priesh tai ar priesh pat gonkes (tik y gonkes be savo tachkos reikes vazhiuot nes draugeliui duosiu gal kas mane y kompanija prigriebsit)

As.Šypsena

Galiu ir as.

busiu chia tos gonkes kur plungej ane?Liežuvis

musiet busiu i ash Šypsena bet be bolido, taigi reikes i kelione kaip nors kooperuotis Šypsena

hashe

Nu va siek tiek pagalbininku atsirado, aisku didziuju reksniu kaip ir nesimato kurie sake padesiantys, bet tiek jau to. Šypsena
Tai va kadangi mums tenais reikai buti 10.00 tai reiktu is vilniaus isvaziuoti apie 8.30. Siulau tokiu laiku visiems susirinkti Neste koloneleje Lazdynuose ir tada startuoti is tenais.

Nu ir aš būsiu turbūt, gal su garažistais susikooperuosim, tai padėsim kuom galėsim.

Jeigu tik bus geras oras, ir bus kas nuveza, galiu pafotografuoti rengini, tuo paciu ir dar kuo nors prisideti…

Taip aš vienas iš tų rėksnių. Aš būsiu, bet nepadėsiu, noriėsiu, kad man kas padėtų.