</b>Prasau padekit ar bent patarkit...</b>

Prasau padekit ar bent patarkit…

Enigma - Sadness - muzika atspindinti mano vidini pasauli… Kaip gera gyventi, bet dar geriau mirti… Gyvenime yra tik dvi spalvos - balta ir juoda… Enigma - Return to innocence. Gimstam ir mirstam, dziaugiames ir kenciam, juokiames ir verkiam, dziaugsmo ir skausmo asaros, tik balta ir juoda… Pragaras, skaistykla ir rojus tai musu gyvenimas. Pomirtinis gyvenimas neegzistuoja. Tai vizija, apgaule, viltis uzgesus gyventi anapus…

Esu nevilty…Nežinau

Bet ka daryt, kai susiduri su rimta problema, o jos iveikt negali? Turiu save islaikyt. Ieskau darbo, bet neturiu darbo patirties, o be patirties nieks priiti dirbti nenori.Ne Tai is kur man tos darbo patirties gaut, kaip isidarbint????Nustebęs
Nu bukit zmones patarkit man…Žliumbia

Pala pala kokio tu darbo nori???

Bet kokio darbo… Tik, kad butu padorios darbo salygos. Ka bent minimuma gauciau…Nustebęs

Jei esi aukshtesnis nei 160 ir rankos nelabai dreba- ishsidabink kaip koks dabita ir bandyk barmeno darbo ieshkoti.

Tai patirti nelabai ir reikalinga bus Šypsena As taip pat ieskau ir tikiuosi rasti Šypsena

O ka gero nuveikei darbo gavimui? Kur tu ieskojai? O gal tik sedi ir gaili saves, kad negausi darbo… Uzsiregistruok poroje agenturu, kad ieskotu darbo, dar kartais pavartyk laikrastyje skelbimu, nors tai nelabai efektyvu, bet kartais pravercia. Dar pasidairyk per pazistamus… Daugiau pasitikejimo savimi ir maziau gailejimosi saves, tai irgi padeda… Visada kai paklausia gali pasakyti, nors ir neturi patirties, bet gali dirbti neprasciau nei turintis patirties, o gal net geriau…

Aciu tau, neta&quot;

Prasau, jei tik padejau…

Pati pirš kurį laiką (kelias savaites) kalbėjau tą patį. Bet dabar kuriam laikui apsiraminau. Viskas susitvarkys… Darbą rasti sunku, bet įmanoma. Man pačiai tiek kiek ir tau, ir dėl darbo irgi buvo problemų, bet vistiek manau, kad labai norint galima susirasti. Na neliūdėk tu taip…

Escape,
kokia tu maloni.Šypsena

kam dabar lengva

tik mokek sneket ir darbas padaveju ar kuo nors panasaus garantuotas, na isvaizda irgi svarbu, bet kadangi esi bachuras tau bus lengviau Taip

Svarbiausia nepasiduok ir nenuleis ranku-anksciau ar veliau vistiek pasiseks.

zinai pazystu as tave Kietas na manau kad problema paciame tavyje slypi… Nustebęs
laikykis!

o tu moxlus kokius baigei?

jis dar mokosi… nesekmingai deja manyciau Nežinau

darba nera taip sunku rasti, kaip ji sugebet dirbti. Reikia atsakingai i tai ziureti, taciau pradeti galima ir nuo smulkiausio.
neprarask vilties - ir, svarbiausia, mokykis, mokykis tam, kad dirbti galetum.

Andriau:dek skersa.

andriau dek geriau tiesu!