<b> noreciau pasiulyti naja kluba MUSIC

noreciau pasiulyti naja kluba MUSIC

noreciau pasiulyti naja kluba MUSIC
jame butu viskas apie muzika
ten galetu sneketis apie fainiausias muzikas,ten turtu lankytis ir muzikantaCha cha
ar sutinkat gerbiami bangieciai,kad turetu buti toks klubas???Mirkt

ŠypsenaMirktŠypsenaMirkt

Ketegoriskai NE! Piktas
Kam tavo nuomone yra Melomanu forumas? Aš nekaltas Piktas Piktas

Gerai

Taigi yra melomanu forumas, kam dar atskirai kurti Music foruma Aš nekaltas

jo… visiskai sutinkuŠypsena yra melomanai… to visiskai pakankaŠypsenao tai tuoj ia pasidaugins… melomanai, music, muzika, vsio o muzyke, ir t.t.Šypsena

O kas yra tie melomanai? Apakęs

Man 12 metu ir ash pirma karta ta zhody girdzhiu… Nustebęs Ka man daryti? Liūdna

SUGALVOJAU - UZHVESIU NAUJA TEMA IR PASIULYSIU NAJA MUZIKOS KLUBA! Cha chaCha chaCha cha
ten galetu sneketis apie fainiausias muzikas,ten turtu lankytis ir muzikanta

Cha chaCha chaCha cha

(kalba netaisyta…)

Mamutas> Laaabai taikliai pastebeta! Bučkis
Jinai IKI-18 rashineja kaip paklaikus!!! Zhiuri - mazhiausiai 5 jos sukurtos visishkai neidomios ir dar pasikartojanchios temos… Dar nevengia ir pafloodinti…

Mamutas, Tu nemirtingas! Cha cha

Melomanai nelabai atkreipia dėmesį, aš to klubo irgi nepastebėjau beveik 2mėn, tik paskuo kai parašiau temą apie muziką forume Apie viską, mane pasiuntė į melomanus Šypsena

Mazule gi joke’a numete, o jus iskartCha chaCha chaCha cha

O jei rimtai, tai gal tiesiog keiciam Melomanus i Music? Kazkaip siuolaikiskiau ir skambetuAš nekaltas

pritariuGerai

ish tikruju tai jus be reikalo uzhsipuolet - zhmogus rasho "klubas", o nunai melomanai yra forumas

2SFM kuo jau “music” skambetu shiuolaikishkiau ? todel, kad ne lietuvishkai ? Aš nekaltas

Tai gal tada ir GSM kluba vadinam "Avilys" - nes tai vis tik korine mobiliojo rysio tehnologjija? Cia jau ne lietuviskume esme, tiesiog norisi ausiai malonesni skambesi parinkti.

na ramios.bites nepyktu ir del AVILIO Šypsena