<b> Namai, saugūs vaikams </b>

Namai, saugūs vaikams

Manau, kad nemažai šiame forume dalyvaujančių žmonių užsiima nelengvais, tačiau maloniais būsto įsirengimo darbais.

Norėčiau sužinoti gerų patarimų, į ką kreipti dėmesį įsirenginėjant būstą, kad šie namai būtų saugūs vaikams???

Mano vaikas dar per mažas, kad pati iš patirties sugalvočiau Šypsena

Būč dėkinga už bet kokį patarimą Gėlės

Kiek teko patirti, vaikai megsta rozetes, tai patarciau pasirupinti saugiomis rozetemis. Buna pirkti ir specialiu plasmasiniu kistuku rozetems.
Tai tiek Šypsena

Pavojingiausia tai laiptai, auksti slenksciai (reiktu spec. uztvareliu) ir lengvai virstancios spintos, lentynos ir t.t. (nepatingek ir VISKA tvirtink prie sienu, grindu…)
Nu ir dar aisku visa buitine technika pavojinga (turiu galvoj mazus daiktus- elektr.arbatinukus, tosterius…)

as tau patarciau nieko extremaliai nekeisti, vien del to kad vaika turi. pati esu architekte, ir domiuosi ne tik graziais, bet ir patogiais namais skirtais seimai. siaip tai, nei vienas dar neuzaugo pirstu i rozete neikises, ar nuo laiptu nenukrites, tai normalus gyvenimo pazinimas, tik reiktu atkreipti demesi i tai, jog butu apsauga nuo elektros, kaip cia kazkas sake kistukai, saugomi vaistai, taciau nepatarciau investuoti i tapetus, geriau geresnes grindys, laminatas vaiku uzpakaliukams nepatartinas, nes klojamas tiesiai ant betono su labai plonu izoliaciniu sluoksniu, geriau daugiau siltesniu ir naturalesniu grindu dangu, o tapetus gali pirkti nusiplaunancius, arba tuos, kuriuose isliktu tavo mylymiausio vaiko piesiniai, taip pat laikui begant naturaliai visi svarbus daiktai kils i virsu, tai galima ir apie tai pagalvoti, svarbiausia - grindys ir lanagai, turintys ventiliacija, kad nuo silumos nebutu dregna ir pan.Labas

is esmes tai viskas teisingai. Bet vis tiek siulyciau rimtai pasiziuret i visokiu sekciju, spintu tvirtinima… Pats kazkada vaikystej esu pora spintu ant saves uzsivertes, per stebukla likau gyvas ir sveikas. Nors rodesi tos spintos buvo visai normalios, tvirtai stovejo… Tikrai nera sunku pora varztu pritvirtint virsutine dali prie sienos.

Is dalies sutinku, bet negaliu leisti, kad tai butu paskutinis mano vaiko eksperimentas. Siaip as labiau linkusi laikytis nuostatos, kad is tevu puses yra reikalas sukurti saugius namus ir maziau sekiojimo paskui vaika kiekviename zingsnyje ir maziau ‘negalima’, o is vaiko puses jau reikalas tyrineti viska, ka jis nori. Nemanau, kad tai priestarauja pasaulio pazinimui. Manau, kad kaip tik skatina, kai niekas jam neimusineja komplekso su &quot;cia negalima&quot; kiekviename zingsnyje.

Todel kiekvienas jusu patarimas tikrai svarbus, todel kad siuo metu kaip tik ir turime galimybe pasirinkti ir grindis ir sienas kokias daryti.

Gal dar kas nors kokių gerų patarimų turite, labai praverstų Taip

Pagal dalimybes venk namuose ar bent vaiko kambary baldu astriais kampais ir stikliniu staliuku.

technologiju pazanga padare rozetes vaikams neprieinamas… zusta tik gabiausi…

Yra kažkokių specialių pirkti? Jei taip, ieškotume tų specialių vaikų kambariui. Nes dabar prisipirkom tų dangtelių specialių, tai pusei rozečių netinka, tiesiog nesilaiko Blogai

oooooooooooooo