<b> meetas in klaipeda! </b> organizuojames...

meetas in klaipeda! organizuojames…

perrashau vadinas ish nauja pirma zinute…Cha chaCha cha
klaipediechiai organizuojames i meeta.Cha cha TaipGerai
laikas: kovo 15 diena. 18.00
vieta: baras &quot;senoji stotis&quot; (prie gel, stoties Nekaltas )…Cha cha
gausus dalyviu sarashas:

z_i_p
mistikute
BAD88
Svajonis Taip Cha cha
FERNIUXAS
xKarax

Sekmes organizuojant, o po to ir meet’inantis. Tikiuosi, kad jums viskas klostysis tiesiog pukiai!Šypsena

Kam jums tas organizatorius?!? Susitarkit vieta, kur susitiksit, kada susitiksit ir viskas. O jau susitike nutarsit ka veikti. Beje, pasidarykit koki plakateli su uzrasu Iki18 meet’as ar panasiai, kad zinotumet kur saviskiai. Sekmes ir labanaktŠypsena

ghmz…ziuriu kad chia mums dviems su dark man meetintis teks Aš nekaltas daugiau norintciu kaip supratau neatsirado…Liūdna

as jooosu dvieju nepaliksioooooo Cha cha Cha cha jaw ir trecias yra… taj ash raspberry Liežuvis jo darom meeeeta Cha cha

Gerai susimeetint!

nu ple …tik isvaziavau is klaipedos taij jie ten meeta skelia …Nustebęs

woooooo jaw dawgiau chebros… jeee darom meeeeta Cha cha Cha cha Cha cha

valioo Cha cha kiek chia musu prisirinko…(kaip te sako, trys - tai jau minia Cha cha) dar va Kubikas is klaipedos, jis bootinai atvyks i meeta, kaip ne kaip, bet atitemsiu Cha cha tei jau 5…Liežuvis Šypsena
tei va, tei ka planuojam? Cha cha ash siulau…amz…kokia kita savaite, tikbalsuojam kuria diena, kokioj ne kokioj atgimimo aikshtej ir susirikiuojam…ka galvojat? Cha cha

jo! klaipeda rules! nepamirskime ir trecio pagal dydi miesto lietuvoj, kodel iki siol cia nebuvo meet’u? juk klaipeda svarbiausia lietuvoj! uostas juk! visi laivai plaukia cia! o vilnius, kaunas, kuo jie ipatingi? Liežuvis ! nu, tai jeigu jau rengiame meet’a tai siulau SENAMIESTYJE! prie MEMELIO, ten nebloga vieta meet’ams! nu, tai va! Šypsena !

jo… imam prie memelio… ten fontanaj… gelytes… ir t.t. ir pan… suoliukaj… Cha cha Cha cha jo… kazhkur kita saw… Cha cha Cha cha nu karochia… chebros jaw yraa… taj liooooks…

eeeeee o mane tai pamirsot Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha as irgi atvaryciau!!! Cha cha bet kada darysit? nes as stovkej busiu Aš nekaltas Aš nekaltas Aš nekaltas

niu gal pasikartosiu Cha cha bet ash siulau kita sav, pvz…ketvirtadieni koki, m? tebunie prie memelio…
o dar gyvas jokiu stovyklu, kol meete nebuvai! Liežuvis Cha cha

Jo, Kubikas is klaipedos Šypsena

jei ten darosi nemazai chebros…turetu but faina…tai gal ir fainule pas jus dar ir atvaziuosCha chaMirkt

klaipeda coolMirkt

Atvyksiu

joooooooo… as irgi butinai ateisiu Šypsena ir jei ka, dar ir draugu atsivesiu kad daugiau chebros butu Šypsena (is bangos) tai darom sia savaite? manau organizatoriaus nereikia, tiesiog susitinkam ir visi kartu nuspresim ka veikti Cha cha

hebrite tai aisku viskas cool bet as pats bandziau pora kartu organizoti meeta bet visi koddel ner lodel nerr o kai pradiedinorinciu neatsiranda o jai atsiranda tai labai mazai ir is tu pusie neateina
susirinka pvz 5 zmones ir tusavojasi ir to tie zmones viens kita pazista o gal ir ph… mense nnarodu bolse kislarodu