<b>Medaus</b> alus

Medaus alus

teko gerti namini i kurio gaminimo technologija buvo ideta medausTaipTaipTaipTaip
turi savo spalva ir skoni, man patikoTaipTaipTaipTaipTaip
Labas
Liežuvis

koki gerey ?

toki as parasiau
Cha chaCha chaCha cha ziur i pirma zinuteCha chaCha cha
Liežuvis

ash klausiu kokio pavadinimo, ish kurio krashto, stiprumo - ar tu galvoji, kad tas tavo ragautas naminis alus yra vienintelis pasaulyje su medumi?

Teko paragauti bet ispudzio nepalikoNe

As irgi noriu to alaus paragauti Liežuvis Kur tokio galima gauti, Aa?

Gali “Avily” gaut, yra tokie restoranai Kaune ir Vilniuj. Beje, turiu garbes pazinoti savininka Cha cha

2AlusnAlus

O Klaipedoj? Negi daba as vaziuosiu i Kauna del bokaliuko alaus?

Taip
Taip
Taip
Taip
Taip
TaipCha cha
Liežuvis

Pardavime pasitaiko rasti Piterio gamybos “Pivo medovoje” 1.5 puslese.Visai pamanomas Alus

Del tokio alaus tai werta Cha cha Taip

Klaipedoj kiek zinau dar "Avilio" nera…

2AlusnAlus

Yra dar RUSU ,BALTISKOJIE, medovoje 4.5 alk. ir 7.0 alk. Taipat kaska panasaus pradejo HBH ,VILKMERGE,neprisimenu kaip vadinasi .

va, suradau sena tema… bet aktualiaCha cha
nesu medaus alaus megejas (teko gerti tik pusiaunaminioVeee), bet budamas Latvijoje del kamstelio kolekcijai nusipirkau
LACPLESIS Medus alus vol. 5,0 … kvapas iskart trenkia i nosi…bet ir medaus skonis jauciasi…salsteli, nekartus, bet skrandy kazkaip keistas jausmas…

Man tai visai nieko tie medaus alus. Savotishki tokie. Jie busite Rygoj, tai Lido savo firminy gamina. Verta paragauti.

AVILYS AVILYS AVILYS AVILYS AVILYS AVILYS AVILYS AVILYS

atradau sena tema …

na bet baltiskoje tikrai neblogas laus tiek 4 tiek 7 stiprumo. gana neblogai lindo.
kas neragavaot rekomenduoju, Mindaugo maximoj visada yra. tik kad jis bamabaliuose po 1.5 l.

tuo tarpu lietuvisko medaus ragavau tai man nepabai patiko, berneliu uzeigos medaus alus

lietuvišką medaus alų gėrus tik per šventę Sartuose tai tikrai labai Gerai…o va praeitą savaitgalį teko latviško paragaut medaus tai Pavargęs na neskanus tikrai Ne

AlusGeraiGerai

As Avily geriau medaus alu, bet man kazkaip nelabaiNežinau. Gal reikia prie jo priprasti…