<b>MAJAKAI!

MAJAKAI!

PADEKITE, NEBEGALIU, KAZKOKS ARBA KAZKOKIA PRISIKABINO, VELNIAI ZINO IS KUR GAVO MANO NUMERI IR MAJAKINA DABAR PO 30 KARTU PER DIENA. JEI NESUNKU PRASAU NORS KARTA JAI +37061287474. JEIGU IR TAI NEPADES TAI TADA UZBANINSIU JOS NUMERI IS INTERNETO, BET KOL KAS NESINORI TO DARYTI.

Tai parasyk grasinancia sms,gal atsipis…

pala pala taj cia juk mano nmrApakęs
pats siulei paslaugas i namus o dabar se,kad noriLiūdnaApakęs

Numeris, prasidedantis 612 yra omnitel ir jei as neklystu tai yra abonentas, turint nors menka pazistama omnitelyje gali suzinoti abonento adresa, namu telefona ir t.t O jau tada spresk pats, kaip ji(ja) kankinti.
SekmesŠypsena

Apsigalvojo?.. Aptingo MEILUZIS? Cha cha O gal pavargo?.. Aš nekaltas

Na stai!Dar vienas mano likimo pasivaideno! Jei jau taip visiems gelbstit, prasau pagelbekit ir man!Šypsena Mane paskutiniu metu atakuoja sie Nr.:
+37067212704;
+37061085413
+37068973425
Labai dekoju!
PTo Meiluzis:tau pasiseke - tave terorizuoja is Omnio, ir dar abonento, tikrai gali suzinot, kas tai…

idomu kas cia butu jei visi bangieciai nr rasghinetu kas jiems majakina…

meiluzi ar galiu dar viena vieninteli majakaMirktBučkis
Cha chaCha chaCha cha

Gerai, kad manes tokios problemos nekamuoja Gerai Šypsena

biaurybe Piktas Nebemajakink! Piktas Nekelk bangų! Piktas Matai kas darosi! Piktas Chebra nervuojasi! Piktas
Bus tau blogai… Liežuvis

Suprantu tave ir man taip buvo, bet laime po savaites jam (jai) atsibodo.Nustebęs

ok,jau dabar tikraj paskutini karta susuksiu ir biaurybes garbes zodis VSIO!MirktCha cha
o jsi man juk zadejo visko tiek nudirbt ,tegul istesi pazadus tadu ir nustosiu bangavusLiežuvisŠypsena

biaurybeCha cha Nu tu pati kalta Liežuvis Išgąsdinai su tuo savo bizūnu… kažin ar ką benudirbs daba… Cha chaCha chaCha cha

Ledi baik man trukdzius…geriau akshie padesi man majakus metyt,dar paolai rejk pamajakint,kad neatsipalaiduotuCha chaLiežuvis
o meiluzis uzsitixarines kazkur…naa taiPaskambinkMirkt

Cha chaCha chaCha chaoi kaip tu klysti… va pavyzdziui pas mane omni abonentas ir tavo draugas dirbantis omnitelyje niekuom tau nepades, nes mano kortele isimta ant kazkokios firmos ir jokio mano namu adreso ar tel. neraMirkt ir pish…Cha chaniekaip tu manes nerasiLiežuvis

bjaurybe galejai parasyti sms blogiausiu atveju, o del suzinojimo tai tikrai imanoma, tik tingiu dabar uzsiimt, paprasciau is interneto uzbombint sms, malonu nebus kai per diena ju gausi iki500 su visokiom nesamonem tai va Šypsena

uzbanink tu jos numeri greiciau!!!
Kietas

Nu mane irgi nervina nezinomu numeriu majakai!
Geriausia iseitis paskambinti ir issiaiskinti!
Tai tikrai poto nebe majacins!Šypsena