<b> Kokia viryklė geriau: </b> dujinė ar elektrinė?

"Nors jei jei pagrinde tik pasildyti reikia tai tiks ir dujine, o jei noresi pasidaryti kazka normaliai rekomenduoju dujine"

Xexe Cha cha pataisymas, pasildymui tiks ir elektrine Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

Pries metus isigijom dujine virykle su elektrine orkaite.Liuks.As uz elektrine orkaite!!!Kokia skani,sultinga mesyte,kepta ant groteliu garuose.Taip.Dujinej orkaitej to nepavyktu padaryt.

Tik dujine. Nieko gero is tu krutu keramikiniu ir panasiu, kiek laiko praeina, kol sulauki uzverdant vandeni, taip ir is bado numirt galima…O dujine-tai nuostabu,viskas daug greiciau.Be to keramikines labai jau saugot reikia, kad pavirsius nesusibraizytu, kad ant karsto pavirsiaus ko nuzmetus. Buvo man taip, uzdejau netycia plastikini indeli ir…issilyde

Tai tu nori pasakyti,kad tas indelis neišsilydis uždėjus ant liepsnosCha chaCha chaCha cha .ABEJOJU.
Patarimas: jei negalite sulaukti kol užvirs vanduo ,verta pasižiūrėti ar jo išvis ten yra Labas
Dabar dėl užvirimo greičio.Nereikia lyginti dujų su metaliniais elektriniais blynais kurie įkaista per 10 min. o lyginkime su modernia stiklokeramikos kaitlente kur kaitvietė įkaista iki max per 5-10 sec. .Taigi karštis pasiekiamas praktiškai vienu metu o stiklokeramikos privalumas prieš dujinę pasižymi tuo ,kad kaitinamas visas dugnas tolygiai o dujinėje labiau centras.Gal mažo diametro puode užvirimo greitis bus panašus ,tačiau imant didesnio, dujinė tikrai bus lėtesnė.Apakęs
Dėl valymo nėra ką ir kalbėti ,stiklokeramiką išvalysi žymiai greičiau ir su mažesnėm pastangom Gerai
Dėl stiklokeramikos sudėtingos priežiūros tai mitas.Tereikia naudoti tinkamus puodus(lygiu dugnu),valant nenaudoti šiurkščių priemonių , o šiaip nuo žioplumo vaistų nėra.

P.S. Tik nemėginkite Neant jos atlikynėti akrobatinių triukų,bo bus taip kaip rode per TV3 GELBĖTOJUS kai bachuriukas bandė atsisėsti ir tik išgirdo “TRIOKŠT”Baisu

Na jau apie 5 metus naudoju elektrinę viryklę su stiklokeraminiu paviršium ir galiu pasakyt, kad daug kas čia apie jas parašyta yra nevisai tiesa - kaista ji tikrai momentaliai ir nereikia nieko laukti. Braižytis - visiškai nesibraižo, nors naudojama intensyviai ir nereikia ten kažko jos labai saugot. Paviršius valosi lengvai, niekada nenaudojau jokių spec. priemonių - paprasti plovikliai ir kempinės, tik kai išbėga patartina iškart nuvalyt, nes paskiau visas procesas ilgiau trunka Mirkt. Na bet elektrinė turi vieną esminį minusą - karščio greit nesumažinsi, reikia nukelt ir truputį palaukt, todėl nepaisant visų elektrinės viryklės pliusų, naujame bute statysiuos dujinę kaitlentę ir elektrinę orkaitę, beje dujinių viryklių irgi yra su stiklokeraminiu paviršium. Šypsena

Ne, nieks nedraudzia Šypsena Bandyk Šypsena Tik man dar neteko matyti orkaites, kuri ikaistu iki 350-400 laipsniu Cha cha

Teko matyti SIEMENS kur orkaitė įkaista net iki 500 laipsnių.Aišku tokiame karštyje viskas išdega bet vargu ar tai ekonomiška,nes sunaudojama nemažai elektros energijos taip įkaitinti orkaitę plius dar papildomai garų surinkėją reikia įjungti.
Šiaip jei toks būdas būtų prigijas ir tarp kitų gamintojų ,tai galima būtų teigti kad apsimoka ,tačiau neprigijo.Labas

Na mano tevai turejo dujine virykl. Benderyje irgi buvo dujine. Po to, teko stoveti prie cekiskos el.plyteles, veliau prie rusiskos (pasenusios moraliskai ir technolgiskai), dabar stiklokeramikines Gorenje. Tai kai pagalvoju mazdaug puse savo seimininkavimo stazo apturejau prie dujines virykles. As dujines jau nebenoriu. As jau esu isicinkinusi su elektrine ir jau atspeju, kada is anksto reikia primazinti karsti. Ir kazkaip neturiu bedu del to, kad nespejo atausti… Ir prisvylinu zymiai dazniua su dujine, kai nuvaziuoju pas mama… O dauguma cia isvardintu trukumu yra senu rusisku plyteliu.

O siaip labiausiai dziaugiuosi programuojama orkaite. Ko rinkomes maniau, kad man nereikalingas tas programavimas. Man reikejo, kad tik po kiek laiko issijungtu. Kai pasistatem as jau 3 diena sumasciau, kaip isnaudoti ir isijungima. Taigis dabar ryte (mazdaug 7 val.) i orkaite dedu zuvi ar mesa ir palieku. Mazdaug 11 val ji isijungia, griztam i namus apie 12-12:30, mums pietu pagrindinis patiekalas paruostas… Dar kad virsus isijungtuAš nekaltas

  1. Mano mineta orkaite ir yra SIEMENS.
  2. Sunaudojama energija valymo metu priklausomai nuo rezimo - 3-5 kWh. Karta per menesi ir savaitgaliniu rezimu ijungiant islaidos yra mizeris lyginant su sveitimu rankomis.
  3. Kvapas - ne stipresnis nei kepant mesa ar grilinant desreles.
  4. Tai yra visiskai naujas modelis.

Ko gero, geriausias sprendimas. Dujinė orkaitė turi ir dar vieną, berods, neminėtą trūkumą - kancorogeninių medžiagų patekimą į produktą.
Jei viršuje bus šiuolaikinės el. kaitvietės įkaistančios per sekundes, tai jų galingumas - 3kwh. Pinigai.
Ir visiems čia rašantiems,manau, užtenka proto nepirkti turkiškų viryklių.

Siaip del orkaites tai tik elektrine. O virsus tai viskas priklauso nuo finansines padeties, jei gera padetis- tai elektrine su keramikiniu pavirsium, jei ne tada dujine! Siaip man tai elektrine keramikinium pavirsium daug labiau patiko , tik issikeiciau i dujine kad pigiau kainuotu maisto gaminimas Šypsena

Pastebėjimas: galingumas matuojamas kW,o elektros sąnaudos-kWh.
Elektrinių kaitviečių galingumas priklauso nuo diametro:
145cm - 1,2-1,5 kW
180cm - 1,7-1,8 kW
220cm - 2,0-2,2 kW
Sąnaudos (imant stiklokeramikinę kaitlentę) bus kaip minimum per pus mažesnės .

Atsiprašau už susimaišymus - per skubėjimą.

O dėl galingumo, tai 3kW man kaitvietės galingumą nurodė vienos specializuotos el.viryklių remonto firmos vadovas, kada buvome išsikvietę dėl remonto darbe ir aš užklausiau, ar šiuolaikinės tikrai geresnės. Jis teigė, kad 5sek. įkaitimas reikalauja savo - &quot;galingai&quot; elektros nusiurbia…

Na tikrai neteko matyti tokio galingumo kaitvietėsApakęs.Gerai kad taip pasakė direktorius ,bo jei meistrai taip kalbėtu tai nežinau kaip ir kur jie mokslus graužėCha cha.Tiesiog reikia suprasti kad stiklokeramika labai gerai praleidžia šilumą ko pasekoje ir atsiranda toks greitis.Aišku dabar jau dauguma firmu deda ne spirales o elementus ,sudarytus iš plonų plokšteliu, pavadintus HI-LIGHT kurie net truputi mažiau galingesni už spiralinius, o įkaista dar greičiau.Būna dar naudojami HALOGEN tipo kaitinimo elementai bet greičiu jie nelenkia kitų o kaina turbūt ,nes labai retai kur sutinkami.

Ačiu už dėmesį.Su Šv.Kalėdom visus bangiečius!LabasDovanaLabas

Jeigu nesunku, būtų įdomu tiksliau, kokios tos turkiškoks (pavadinimai) ir kodėl Ne ?

nu cia geras:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O

dėl dujinių:
kas iš tų jų pliusų, jei visi puodai juodi nuo ugnies…

Visos blogos. "Fiesta" labai bloga dujinė. "BEKO" dujinė irgi ne kas, nors galima teigti, jog gali būti geriau už "Indesit" dujinę. Dėl elektrinių - nežinau.

grilis Gerai
Labas