<b> Kokia viryklė geriau: </b> dujinė ar elektrinė?

Kokia viryklė geriau: dujinė ar elektrinė?

Iki šiol visi postai šia tema būdavo žmonių, kurie jau iš esmė buvo apsisprendę, kokią viryklę dės - elektrinę ar dujinę.

Bet sakykim, galimybės leidžia statyti tiek vieną, tiek kitą? Kuri geriau visais atžvilgiais?

Tai va as pats turejau dujine virykle o dabar elektrine. Aisku vienas - elektrine orkaite yra simtus kartu geriau uz dujine, o kas del keramikinio pavirsiaus tai kaip kam patinka. Pastebejau kelis minusus keramikiniu pavirsiu - reikia spec indu, uzima zymiai ilgiau laiko kol ikaista. Vavyzdziui ta pati kieki vandens uzvirinti uzima 2 kartus daugiau laikoBaisu. Bet yra kitas pliusas - neikas neuzsidegs, arba bent jau ne taip kaip nuo ugnies. Skaiciau laikrastyje kad viena bobule rankas labai stipriai nusisvilino nes siekdama puodo kitas degiklis uzdege jos rubus. Taigi saugumo deliai geriau keramikine. Mano asmenine nuomone nors ir keramikine man maziau patinka negu dujos bet jeigu dar karta tureciau pasirinkti pasirinkciau elektrine vien del saugumo
Labas

aš žadu prikt dujinę viryklę su elektrine orkaite Mirkt

Elektrineja orkaiteja geriau iskepa maistas o ir sveikiau negu ant duju ,maziau dumu,riebalu Virtuve buna svaresne.

Siaip man teko isbandyti ir tokia, ir tokia virykle. Visada buvau uz elektrine. Bet buvo toks bajeris: tevai nusipirko elektrine virykle, naudojosi, viskas ciki, bet karta visai dienai dingo elektra ir viskas, teko sedeti be karsto maisto pietums. Tai dabar pagalvoju, kad kai kuriais atvejais geriau tureti dujine.

Klausyk, cia rimtai reikia visu nauju puodu? Apakęs Ir netinka jokie normalus paprasti? Apakęs Taigi cia ohoho investicija! Apakęs

Tinka ir seni, tik gali atsirasti bereikalingų energijos išlaidų: išgaubtas dugnas puodo, per didelis ar per mažas puodo skersmuo.

Del puodu tiesa - jie turi buti visai lygus, kad energija nesisvaistytu. Liežuvis
Elektrine blogiau, nes:
ne taip sveika (dujine sveikiau, nes maistas ant ugnies verda Taip);
kai isbega puodas, prisvyla pabegusi sriuba prie ikaitusio pavirsiaus ir smirda Baisu;
kai reik sumazint ugni (o tai ypac aktualu verdant piena, kepant blynus ir pan, kuomet reik veikt greitai), turi nukelt puoda nuo ugnies ir minute palaukt, kol skyle atves Piktas Blogai.
Tai vat cia, mano manymu, patys svarbiausi minusai, o dar butu galima paminet, kad dujos pigiau, greiciau uzverda… Aš nekaltas

As siulyciau dujine virykle su elektrine orkaite (nes pastaroji nepalyginamai pranasesne uz dujine Taip, kurioj sunku valdyti kepimo procesus).

O pinigų prasme? Gi elektrinė ir pati viryklė brangesnė, ir elektra kaip kuras žymiai brangesnė?

O kaip jums su tom misrion viryklem, t.y. pvz su 1 elektrine ir 3 dujinem kaitvietem +elektrine orkaite? Ar tas, kas tinka viskam, netinka niekam? Šypsena

as turiu orkaite elektrine-tai tikrai nepamainomas dalykas , o ir kokyke nesulyginama (maisto Šypsena ) o virsus dujinis. Man tai pasirode idealus variantas…

Nu ką aš žinau. Tik noriu, kad praktikoje abu variantus išbandę žmonės man padėtų pasirinkti:

Šypsena kas sveikiau
Šypsena kas ekonomiškiau (pigiau šiandien nebūtinai reiškia pigiau visą naudojimo laiką)
Šypsena kas geriau pagal paskirtį

Tik tiek Šypsena Bet nemanau, kad kombinuotas variantas yra Gerai, nes tikriausiai ir brangiausias ir nesveikiausias (neišvengsi nei dujų kvapo, nei elektromagnetinių ar kokių tai laukų).

dujos Taip

dujos Taip

virsus - dujos, orkaite - elektra Taip

Beje, esu bandzius visokius variantus, isskyrus kombinuotus, tai mano nuomone yra vienareiksmiska. Labas

[quote]
Zveriuga rašė:
Nu ką aš žinau. Tik noriu, kad praktikoje abu variantus išbandę žmonės man padėtų pasirinkti:

Šypsena kas sveikiau
sveikiau , mano tvirta nuomone, elektrine virykle- tai nenugincijama ir irodyta- duju degimo produktai profesionaliems virejams sukelia metu begyje profesionalias plauciu ir kt. ligas, o gaminamam maistui itakos neturi, nebent dujinej orkaitej patiekalas absorbuoja velgi tuos pacius degimo produktus
Šypsena kas ekonomiškiau (pigiau šiandien nebūtinai reiškia pigiau visą naudojimo laiką)
ekonomiskiau- dujos, ju kaina pigesne, sutaupai pinigus puodams, keptuvems, kurios turi savybe issikraipyti, spec. prieziuros priemonems keram. pavirsiu valymui (jei papuola nors krisleliai cukraus ant ikaitusio pavirsio, ar sirupo kokio- ragas), sutaupai laika, kuri praleidi prie virykles- tik labai igudus gali nuspet kada el. virykle ikais, puodai uzvirs, ir t.t.Naudojant dujas- temperatura tolygi visa laika, galima veikti ramiai kitus darbus- na cia niuansai
Šypsena kas geriau pagal paskirtį- geriausiai el. orkaite- dujine visai netinkama konditerijai, pirkti reiketu su ventiliatorium- tipo ciklonine, kaip kas vadina, o virykle dujine- jei jau labai norisi, tai virsus buna kombinuotas- pusiau toks , pusiau toks. Kulinariniu sedevru, net ir kokybisku padazu ant el. virykles neparuosi del nelankstaus temperaturinio rezimo

Tai tiek, eks kulinare- konditereLabas

nu dallia tu pavarei! Labai aciu, kad parasei Gėlės , atrodo, jau beveik zinau ko noriu Šypsena Nors iki konditeres ar kulinares man oi-oi-oi kaip tooooli Cha cha

ai, bet croota virykle turesiu ir visi galvos kad as profesionale Cha cha

Turim integruotas elektrines Siemens orkaite ir keramikini pavirsiu. Be jokiu ypatingu navarotu: taimerio ar special programavimu. Taimeri turu atskira, gavau dovanu, bet niekad nesinaudoju. Keramikinis pavirsius – liuks ir valymo atzvilgiu, ir kai saltas gali bet ka bet kaip padeti. Labai esu patenkinta. O orkaite turi viena nuostabu navarota – issivalo pati!!! Nes man orkaites valymas vienas is slykstesniu virtuves darbu. Trys valymo rezimai (pagal orkaites uzsitersima), ijungei, palikai, o po keleto valandu atejai, su dregnu skudureliu pelenelius ir dulkeles susluostei ir vel orkaite kaip nauja. Ji valymosi metu ikaista iki labai aukstos temperatures ir visa bruda esanti viduj sudegina i pelenus. Cia tai pats geriausias jos pliusas. Labai rekomenduoju Gerai Gerai

Na, ka turime kombinuota kaitlente, 3 dujines ir 1 elektrine skyle. Spekit is vieno karto, kiek kartu pasinaudojom elektrine skyle? Lygiai viena karta, pabandem, neapsikentem nesulauke kol uzvirs ir perkelem puoda ant dujines skyles. Zyymiai greiciau. Tai va, elektrine skyle naudojam tik kaip padejimo vieta, ir laukiam emergency atvejo, kai nebus duju Šypsena

Beje, kaitlente Electrolux, su stikliniu pavirsium, labai patogi.

O to isdeginimo metu kaip su kvapais? Ir dar idomu- kas draudzia bet kuria orkaite taip ikaitinti, kad visi brudai sudegtu? Kad neirasyta instrukcijoje…?

Tik dujine!! Teko siek tiek pavirejaut per vasarele ir norint normaliai valgyti pasidaryti reikia dujines. Ant elektrines neina greitai ir operatyviai keisti temperatura Šypsena ir apskritai tas pats maistas pagamintas ant elektrines ir ant dujines skiriasi. Nors jei jei pagrinde tik pasildyti reikia tai tiks ir dujine, o jei noresi pasidaryti kazka normaliai rekomenduoju dujine.