<b>KMU</b>! Pasidalinkim nuoskaudom ir gerais dalykais, apšnekėkim dėstytuvus...

KMU! Pasidalinkim nuoskaudom ir gerais dalykais, apšnekėkim dėstytuvus…

Ėhė, kolegos, numirot, ar ką?

gyvi, gyvesni nebuvom. iveikem pirma bloka. jeeeeValio

Šaunu. Aš tai dabar beveik tiesiogine to žodžio prasme atostogauju - reumatologija Cha cha

Ryt pradėsiu ir pabaigsiu sesiją, tada tikiuos 3 savaičių atostogų. Myliu

na uzduosiu toki katik kilusi klausimuka-ne i tema Girtas sakykim neistoju i VF ir DF(medicina), ar imanoma istot i mokama?kiek kainuoja metams ar semestrui?

Kaune tikrai ne. Tik į VF arba DVF. Mokamų vietų Lietuvos Respublikos piliečiams KMU MF nėra. Aišku, visada gali bandyt apsimest kokio arabų šeicho dukra Cha cha ir stot į mokamą kartu su užsieniečiais ir mokėt į metus 4500 eurų (berods, tiek moka norvegė, su kuria kalbėjau). Bet klausimas: jei jau neįstoji nei į VF, nei į DVF, ar tikrai esi sutverta medicinai? Gal tada geriau iškart eit į Maximą kasininke dirbt? Nes studint čia oi kaip nelengva… Ir bus tiesiog gaila prarastų metų.

cougar
o kaip nuskambejo. kam tokie krastutinumai?;]
siaip tai frukte daugaiu pasitikejimo savimi mokykis ne del ziniu [siaip irgi praverstu]o kad ismoktum mokytis. cia rigi menas. zinoti ka ir kaip nes visko vistiek neimanomaMirkt nors manir visokiu minciu buvo kai reikejo valstybinius laikyt. istoji i kmu ir suparnti akip viskas pries tai juokinga buvoMirkt

i MF isvis negali stot nei i viena univiera, nebent esi uzsienietis arba jau turi viena aukstaji

aciu us issamius atsakymus Apkabinimas
kaltas turbut mano nepasitikejimas savimi, o ne ziniu stoka Nežinau

Na nors as dar pirmame kurse, bet ir tai jau beveik gailiuosi, kad istojau. Pirmiausia tai per Anatomija, Anuseviciu mergiote kai uzsisedo, tai mazai nepasirode. Klausimas buvo apie Glandulae Thymus, tai baigiau ties kepenu kraujotaka. Kiti 4 kolio klausimai irgi panasiai. Lapelyje destytojui yra trys vertinimo kriterijai: 2 balai (viska atsake), 1 balas (atsake dalinai) ir 0 (neatsake). Tai ta sau raso ten po 0,5 , 0,75 ir t.t. Apie medicinine fizika ir Senjorina Lipskyte tai visai tyliu (nors ji "moteris su kiausiniais", kaip sakoma, bet metai daro savo). Citologija su parazitologija tai irgi puse velnio. Laboratoriniu darbu destytoja tai saunuole ( na neskaitant kad uz ta pati vienam 9 paraso, o kitam 10-, kas yra smulkmena). Bet cia nieko. Profesorius G per citologijos paskaitas, tai savo miegu uzkrecia visus, ir kuo arciau paskaitos galas, tuo leciau, tyliau ir nesuprantamiau sneka, apie konspektavima tai visai nesneku. Kartais, kai snekedamas miega, tai taip susvyruoja, kad atrodo, ims tuoj ir nukris. Truksta labai KMU grieztu standartu, destytoju kontroles ir, apskritai, bendro organizuotumo

oho! turbut pirmas atsirado kuris studijuoja KMU sako kad nelabai ten kas gero Cha cha Laimingas nu bet sekmes tau Šypsena cia gal taip kaip sako tik pirmais metais baisiai atrodo :] toliau gal bus geriau :]] nors ir pati kitamet gal pirmam kurse sedesiu Šypsena

Apie Anusevičių mergiotę tai arba gerai, arba dar geriau. Ir kad man nei cypt. Džiaukis, kad pas ją mokeisi - turėtum nemažai atsimint ir vėliau. Ir nereikia inkšt, kad pradėjęs apie Gl. thymus, baigi apie kepenų kraujotaką - dėstytojas turi teisę paklausinėt daugiau, negu reikia. Be to, Anusevičienė, užduodama papildomus klausimus, mėgsta tempt studentus už ausų iš ketverto. Visai nenustebčiau, jei pasakytum, kad klausimą apie kepenų kraujotaką ji tau uždavė tada, kai nesugebėjai atsakyt į klausimą apie Gl. thymus… Tik man nuostabu, kokio velnio einat į profesoriaus G paskaitas, jei jau taip migdo? Taigi yra konspektai, žodis žodin - susišaudai ir eini sau namo. Paskaitos neprivalomos - nieko nepadarys, kad nebūsi. Ir išvis, jei jau dabar gailiesi, kad įstojai, mauk kuo greičiau lauk, kad vėliau netektų gailėtis kelių tuščiai iššvaistytų metų.

P.S. O aš ryt nueinu į imunologijos darbus ir tada maunu atostogaut. Iki pat sausio 8. Ech…

draugiskas patarimas. jeigu jau pirmam kurse kyla minciu, kad ne i tuos kaliosus ilipai, tai bek. kuo greiciau ir kuo toliau. geriau nebus. viskas taip ir toliau eisis. tad arba tu priimi tokia tvarka, arba eini lauk. kmu tikrai nera blogai. daug neteisybes, bet jos visur pilna. nera idealaus univero. nieko neveikdamas nepabaigsi. juk, po velniu, ne tarakonus gydysi, o zmones!

Gerai

Taigi, kolegės ir kolegos, sveikinu visas ir visus su šventėmis, linkiu jas smagiai ir jaukiai atšvęsti, taip pat linkiu šauniai paatostogauti ir gerais pažymiais pradėti naujuosius kiauliuko metus.

Hey, galbut busimi kolegos… Šypsena Galbut galetumet man pasakyt kada pas jus vyks atviru duru dienos?? Nes internete bendziau ieskot, bet nesėkmingai… ;(

aciu uz sveikinimus. labai jau graziai pavadinai- kiauliuko metai Šypsena belieka palinket, kad jie butu tik kiauliuko ir labai neprikiaulintu musu studentams Šypsena

ir man patiko šis pasakymas Cha cha juokas sueme Cha cha Gerai

Na su prof. G. paskaitomis taip ir padariau, kaip gerbiamasis Cougar patare Šypsena O kas liecia A. mergiote, tai as apie ta liauka viska atsakiau, tiesiog kazkaip ji sugebejo rasti rysi, tarp kepenu ir tos liaukos, nors prof. Gedrimas, per savo paskaitas (kurios ko gero buvo pacios idomiausios iki siol klausytu) nieko tokio neminejo ir knygoj parasyte nebuvo… Anyway, uztenka cia bedavotis Šypsena Geriau kas nors paaiskinkit, kas ten buna ta viena menesi, kai yra pasirenkamojo fundamentaliosios filosifijos dalyko ciklas. Vieni sako, kad atostogos, kiti sako, kad ziauru. Nesuprasi… O cia kazkuri panele rase, kad reikia mauti, jeigu galvoji, kad ne i tuos kaliosus isokai, tai galiu atsakyti, kad man nekokia nuotaika buvo, kai praeita posta rasiau Cha cha Siaip patinka cia mokytis, tik kartais labai demotyvuoja ta tvarkos ir teisybes stoka Šypsena