<b>Diablo2</b>:pasidalinkime patirtimi....

Eraser. O jei serve loshi tai butina nauja chara kurt? Negalima su senu losht? Bo labai tingisi ish naujo viska eit.

3 metus d2 losiu… dabar wisi sulinde i b.net’a tikra… nes 1.10 pasirodymas wisus priverte masishkai fyrinti cd-key ish kompiniu ir keltis i Europa… manau pakol Kobroj nebus 1.10 tol ji ir neatsigaus… 2 metus ten loshew ir servas tikraj geras tik laukiam 1.10 Šypsena

deja ne…
Bet wisgi :
Pradzioj parink chippedus ir perves tawe uz juos… ar uz hellforge ar dar ka Šypsena mokek bendrauti… sekmes Šypsena Labas

Apie ka jus cia zmones kalbat… Losiu jau gana daug laiko viska be problemu perejnu, wa tik gaila duido, neseniai ant HardCore 70 levelio uzsiverciau Blogai Aj bet px, ner cia ko stradalint… Jei idomu koki geriausia daigta turejau tai WindForce and SC, siaip as losiu Europoje tai cia nera kazkas ypatingo Kietas Na, o dabar losiu europoje ir TIK ant HardCore, nes nera pointo losti SoftCore, kazkajp neidomu Liežuvis

Erdox. Hardcore charams galima seivu backupus pasidaryti bent jau single player mode.
Shiaip laukiu nesulaukiu kada ineta ivesiu. O smagiausia losht su paladinu. Geriausias man kol kas. Silpnesnis tinkle uz barbara ar burtininke bet lengva eiti su juo. Taip

Tai ash wisiem jau 1.5 metu inete stradalinu kad SC ner prasmes lost Šypsena seniai tik HC losiu, nors nervus pasigadinu kartajs wistiek zjbs Šypsena wat… ash dabar bishki nustojaw loshti, nes moxlai uzhede bet manau kad greitu laiku wel wiskas bus ok Šypsena

su kubu galima transmutint 3 tokius pacius gemsus ar kaukoles. o cow lvl: kai losi ir kai laisvini dekard cain, ten tox lavonas kuris ismeta sawo koja. ja reik pasilikt. kai pereini visa ant pwz normal nueini i pirma miesta, ikisi koja ir viena teleporta i kuba, ir transmutini, atsiranda teleportas, iejus tokia didele zona ir dahuja karviu, kurias zudant gaunama dahuja exp ir loot…

tai bent brolyt naujienu pateikei

krc tox dielas ant hell negaliu padaryt 5lvl tu 3gaidziu barbaru;[
gal kas perejo ta vieta?

matau daug asu cia yra taj patarkit kaip su druidu vilkolakiu ta vieta pereitNekaltas

naudok tuos oranzinius fluidus… kurie visa mana ir healfa iskart athealina…

as kai losiau ant nightmare tai tuos barbarus nudejau naudodamas tuos potion… bet as su barbarian losiau…

O kam ta koja visada su savim neshiotis jei baala numushus galima grizt ir ja pasiimti. Taip vietos susitaupo.

aks gali pasakyt ne battle.net servu kur galeciau online pazaisti?,
lietuviskas kobraNe, stv rusijojeNe

pasidek koja i skrynia… ir nereis tampytis…

Norejau paklausti ar galima pasijunkti i koki nors D2 serva su modu pvz. Arsenat Recol ar su kuonors panasaus???

patirtimi nesidalysiu, bet galiu pasakyt kad sis zaidimas vienas paciu geriausiu mano kada nors zaistu, ir man sunku isivaizduot ka nors DAR idomesnio Šypsena

Zoxi. O koja skrynioje vietos neuzima? Mirkt pas mane ten visada visko pilna. Taip

uzima bet tai kur nors nors vistiek isikisk…

sweki Šypsenapatarkit kaip geriau skill’us druid’ui kelt? tai yra kokius pradzioje ismokt kokius veliau? beja ar Diablo2 ant Windows XP Professional veikia? ???

pas mane ant win xp eina