<b>Diablo2</b>:pasidalinkime patirtimi....

Diablo2:pasidalinkime patirtimi…

Davaj parashykit kas nusimano apie Diablo2:LoD kas ka gero zinot… pvz kajp reikia transmutint ka nors su kubu arba kas do velnias tas cow level , ar koki geriausia dajkciuka esat tureje…Taip plz pasidalinkit patirtimi…

tai kad lamukas esi, ka tau pasakot? Šypsena

http://www.blizzard.com manau ten viska rasi.
P.S. Gal kas dar shi geima loshia. Nes pagalbos visada reikia. Taip

jei supranti rusiskai nueik: http://www.blizzard.ru

galiu pasidalint jej ir jus pasidalinsit;]

krc tox dielas ant hell negaliu padaryt 5lvl tu 3gaidziu barbaru;[
gal kas perejo ta vieta?

as tai zaidziu diablo2 lod kobra serve. ten ir pingas mazas ir shiaip neblogaj. tik vat kad xebros nelabai daug zaidzia. nabet kokia 22:00 valanda tai cow leveli ant HELL’o zaidzia kokia 8 ;]
tai kai as 76 lvl tai ten ir levelinuosi. bet visi praeina(nes ten visi buna 97-99lvl) karves ispyzdina ir man nieko nelieka (daiktu)… tenka el, eld, tir runomis pasitenkint, kokiu ziedu vienu kitu ir flawless akmenukais… o siaip jau diablo 2 uzkniso negyvai, bet kai ner ka rubat tai indomu kartais buna. siaip anksciau zaidziau karamba serve, cia rusishkas, snukiu daug buna, gal kokiu 20x daugiau nei kobroj, tik kad ten pingas didelis buna :[ ir vien rusai, lenkai, portugalai arba brazilai… siaip d2 geriausia zaist yra per ineta. sinle player suxx, na nebent pradedantiesiems pravartu bent normala pereit.

Pas mane paladinas 68 lygio bet ant 1.10 versijos helle sunku dar losht nes daiktai lievi. Bet nieko greit ineta isivesiu.
P.S. Koks better chance of getting magic item optimaliausias kad unikalius daiktus metytu? Uzkniso paprasti geltoni. Žliumbia
o del tu 3 barbaru tai ant hell ju nemushiau bet bandyk juos ishsklaidyt. Koki viena toliau nusiviliok o jei nesigaus tai levelinkis Šypsena

blt bandzeu kazkada y kobra patekt bet kazka ten su pass netiko;]
kaip tu ten prisijungi?
beje ten cytinti personazaj irgi ejna? bo su tokiais zaist taj ner pointo

nx tau ta 1.10versija? ji gi blt gajdys totalus yra;]
pas mane 1.09 pasidaraj player 6 ir expa auga kaip ant mieliu;]
del magic item findo taj priklauso baisiai nuo monstro lygio;] ten blt aukstojji matematika reikalinga kad apskaiciuot tixlej procentus;]
px pas mane druid 68 hardcore rezimu pereitas baveik visas geimsas ir del daiktu nesiskundziu;]
tik va tie barbaraj mane nepraleidzia;]
girdejau kazkur kad ju neymanoma pereit Nekaltas

Nu ash exp augimu nesiskundziu du kartus iki baalo nueinu ir lygis. O uz ji pati 1.5M exp duoda Cha cha bet paprasti monstrai tai nx. Ant hell jei 2 vardiniai tai shakes. Ypac jei su aurom. P.S. Nereikia druidui zalios bytos ish jo galingiausio rinkinio? Nebloga tokia.

Oj geri tie laikai buvo kai po pieveles lakstydavom, mefa kilindavom, ir sojas neshiodavom. Ai ai laukiame D3, nes D2 iki skausmo jau Kanda Kanda

Labas iki susimatysim

is pradziu uzhsiregistruok http://www.diabloii.kobra.lt
tada tau per 24 valandas atsius maila
tada parisiusk is http://www.diabloii.kobra.lt update’a 1.9
ten viska susiinstaliuok
tada turi atsirast nauja ikona &quot;diablo 2lord of destruction&quot;, spaudi ant jos, tada pasileidzia d2lod, ir pasiziuri, kur yra &quot;battle.net&quot; po apacia turi buti parashyta &quot;kobra&quot; ar kazkas tai
jei taip yra tada viskas ok. spaudi ant knopkos &quot;battle.net&quot; ir tau connectinasi
tada ivedi savo acc ir passw ir susikuri is naujo chara ir zaidi iki uzhsipisimo… vat

ok
bandysiu alia jau taip bandzeu atrodo tada ir neejo;] o jej per kraka lod zaidziu taj eis ir per intera ar reikia kompakto?

turiu jej ta apie kuria galvoju (63-98dmg)?+light dmg ania?
va ko man reikia taj gero armor Žliumbia ir ziedu poros;]

Ta pati. Armoro tai cuirass zalia turiu. O ish ziedu tai nebent stone of jordan. Pats dabar beveik nuogas lakstau. Žliumbia pagrindas - sigono puse komplekto.

gajdys tas sigono komplektas
seip taj geras dalykas yra enciklopedija diablo te visa infa apie dajktus, runas, horadrico cuba ir monstrus;]
ten pasiskajtaj taj protingas jauties

e, o imanoma per other multiplayer, tcp/ip zaist su zmonemis ne is lano?
as gyvenu in vinlius o druzokas klaipedoja, tai ar imanoma ne per jokius servus zaist, o per tcp/ip?

ne, naten kai viska suinstaliuoji, tai tik per ta eis zaist, nes ten automatishkai ip adresa servo iveda ir t.t… ir reikia CD, be jo nepazaisi

va to ir bijojau
taj aisku del ko neejo man per kobra looptPiktas
px gajdys tas diabloNekaltas