<b>Besimokantieji ir baige LTU Teise ir valdyma!</b> <i>padekit...</i>

Besimokantieji ir baige LTU Teise ir valdyma! padekit…

vargshe, iskart uzjauciu del prancuzu - jau rasiau Senjoritai, kad bus LABAI LABAI nelinxma, nes patikek prancuzu destytoja visam univere viena ish PACHIU zhiauriausiu (patikek kenciu nes pati prancuzu mokausiMirkt)… tai vat, o del univeru, tai taip, galimybiu yra, ir konkurentu labai dawg nebus, o ir vietu buna gana normaliai siuloma i prancuzu/belgu univerus, esme ta kad po metu tu ten neiskeliausi… na po dvieju nebent Mirkt jei labai noresi, ir gerai kalsi prancuzu kalba (kas man gana sunku prisiverstiPiktas)

turejai pastebeti kad tarp dalyku pirmam semestre yra tox kaip Studiju ivadas, tai vat per ji jum kokia maloni destytoja viska ir paaiskins kaip kas kur daroma, taip pat tikekis kad bus geri kuratoriai (vyresni studentai-priziuretojai), ir viska suzinosi tixliai.
Del pasirenkamu dalyku nesijaudink, juos gali pasirinkti kazkur menesio begy, taip kad galesi nueit i visus, pasiziuret pasiklausyt, o paskui issirinkt kas tau atrodo geriausia… Pirmam semestre viena butinai reikes pasirinkti, kad butu reikiamas kreditu skaicius. Jei nori aishku gali ir visus pasirinkt… Cha chaCha cha Jei esi moxliuke tai gal ir susizavesi visokiom ten institucijom ir t.t., o jei nemegsti perkraut savo galvos papildomais darbais, tai siulyciau pirmam semestre is papildomu dalyku rinktis fizini (LTU sale labai gerai irengta, ir yra dawgybe ivairiu fizinio dalyku is kuriu issirenki ka nori lankyti - aerobika, atletika, tenisas…), jei gerai moki informatika, tai rinkis informatika, nes nera sunku ir destytojai geri, taip pat retorika nera sudetinga… antram semestre rinkis informacijos paieshka arba demografija, nes lengviausia (informacijos paieshka tai YPACH), na bet iki antro semestro dar toli ir pati viska spesi susizinot…Nekaltas

jei reikes shperu, konspektu, ar dar kokiu patarimu, tai kreipkis i mane private - padesiu bet kada, nors dar tik pirmus metus teisej ir valdyme baigiau, bet kazkiek padeti vistiek galesiu, ypach del visokiu prancuzu VeeeVeeeVeee

ir nesijaudink… nera labai labai sunku, ypach jei tau bus idomu mokintis (nors pirmam semestre kaip ir nera idomiu dalyku…)

aciuz… ir man trupuciuka praverte Taip

Patinka man LTUshniku pozhiuris - rinkis kas lengviausia Šypsena ne pirmas akmuo i ta darzha. O shiaip tai pasirenkamas dalykas pirmam semestre skamba labai idomei…labai

na pirmam semestre kazi ar verta labai sunku kazka rinktis - uztenka ir to vargo kol pripranti prie sistemos ir pan. as irgi savo laiku lengviausia dalyka rinkausi. dekui buvusiam kambariokui Labas kad patare Šypsena

visus siuos klausimus buvo galima issiaiskinti kuratoriu stovykloj prie Vilkoksnio ezero! buvo nuostabu: gavom informacijos apie studijas, destytojus etc ir siaip gerai apturejom laika. Šypsena ech…grizau dar tik siandien (baiges pirma pamaina), bet jau noriu atgal! buvo nerealu! Girtas

jo buvo nerealiai smaguMirkt)) ash irgi ten buvau Laimingas daug ka suzinojau ir gerai praleidau laika…

niu va, as irgi ruosiuos kita savaitele varyt prie Vilkoksnio, tik ne su teisininku, o busimu administratoriu komanda Labas

jum faina as irgi labai labai norejau ten vaziuot

jo nerealiai faina Šypsena