Avinu ferma

Avinu fermaLiežuvis

Tai va…isivaizduokit tauta tokia situacijaNekaltas tarkim yra porele…du zmogeliukai,kurie masto,kad yra artimi,va…ir moterishkoji puse dirba vyru apsuptyje,visai kaip avinu fermoj,nes pastoviai slampineja paskui ja ne vienas,tai kitas…slampineja ir siulo…pvz i pirtiCha cha ka daryt tos poros vyrishkai pusei?pavydet jau…ar dar palaukt biski?Nekaltas Cha cha

Visi uz pavadelioNekaltas visi klauso,rupinasiNekaltas kada nori pasiimt bet kuri gali ir nusivest bet kur Nekaltas Cha cha nu tocnaj,nu niako but gereu negaliCha cha tau regis pasiseke,angeliukLiežuvis Cha cha

Juokiasi nepavydek! negi gaila kazkam gero! Cha cha

Nelauk nieko Ne Viena diena nikeliuoti pasibels- nesusidorosi. Imkis veiklos cia ir dabar Cha cha

Aj dejau skersaLiežuvis turiu ash sawo galvaLiežuvis netgi dwi Cha cha

Dvigalvis Juokiasi Man rodos visi jus turit Cha cha

Nu Nekaltas jo,turimNekaltas ir tikrai nenoretau buti struciuCha cha kas cia butu,jei reiktu abi galwas i smeli kishtNekaltas ir dar abi ishkart Cha cha

Ale be tos galvutes numirtum Šypsena Cha cha taip ir tenori ja tematytiCha cha visa plikaCha cha

Ale ir skaitai mano mintis Apakęs As istisas dienas nieko neveikiu, tik apie plikas galvas dumoju Gerai Kitaip gi numirciau Baisu

apsimesk,kad nemataj

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Lauk, kai nebelauks niekas niekada Kietas

Jei tiems avinams rupi ji, tai dziaukis, jei jau niekam nirūpės ji, taij ir tau jos neraiks Kietas

sugniausi smeli saujoj-isbyres tarp pirstu,nesugraibysi.
laikysi delna atvira-ispustys,nesurinksi

PS: "tai as,nebijokite! " [JN16]
Šypsena

jei pavydesi, reikes izoliacijos, kad nuo pavydo nesusprogtum, taip, kad reikes mergaitei Moteris pasakyti, dirbk su tais avinais, bet jei bent vienas prilis, nulausi ragusŠypsena

palukek…)

Pavydas veda tik prie pykčiųTaip

Savitvardos ir kantrybės Mirkt Kai užplūsta tokios mintys - suskaičiuok iki dešimties Šypsena Vyrai nebūtų vyrai, jei nežvelgtų į dailią moterį, kad ir kam ji priklausytų. Svarbiausia pasitikėti vienas kitu Taip

O jeigu jai patinka tas mano pavydas?Nekaltas nu bet kokiu atveju vazoju sian apsidairyt kas ten do avinu fermike Cha cha

Issaudyk ta visa ferma bus daug mesos

NiaLiežuvis busiu piemuoLiežuvis vaikysiu juos nuo kaiko Cha cha