Avantiriustiskiausias poelgis

Avantiriustiskiausias poelgis

poisoningkiss rašė:

Trumpai:susipazinau kabake su mergina ,prisigeriau ir pasiuliau juokais teketi,pragyvenome beveik astuonis metusŠypsena

Obana! Apakęs Gerai

Išnešiau šiukšes išpilti su šliurėmis. Paskambinau tėvams iš Klaipėdos, kad pasiimtų šiukšlių kibirą nuo durų.
Nu, bet čia ne aštuoni metai Šypsena

Jei butum blaivas pasiules tai merginai teket tam kabake, tai tikrai butu gana ispudinga avantiura. Bet kadangi prisigerei, tai avantiurizmo kaip ir nelabai liko… O gal ji tave tiesiog pakabino kita ryta sukurusi istorija apie lemtinga pazhada? Cha cha Bet kokiu atveju aplodismentai uzh sazhininguma: pasakyta - padaryta. Gerai
poisoningkiss rašė:

Trumpai:susipazinau kabake su mergina ,prisigeriau ir pasiuliau juokais teketi,pragyvenome beveik astuonis metusŠypsena

nu ir kaip ,dar tebegyvenat? Nekaltas

Viena karta netoli Jakutsko, kajmelyje Olenevodsk, dvi merginas 11 ir 12 metu nelejdo i shokius mokykloje, nes ten buvo shokiaj vyresnems klasems. Buvau visishkaj gyrtas, taj isimechiau jas i savo Golf II 1985 metu, ir privaziavau i mokyklos kiema. Apsauga su automatajs uzstojo kelia, bet turejau lietuvos zemelapi ir shlipsa su trispalve, taj pasakiau kad esu Lietuvos Prezidentas, o chia mano dukros(nesvarbu kad siauraakes ir nemoka lietuvishkaj ir su untajs) Gerem visa nakti uz mokyklos bufeto saskajta, shokom polka su raguchiajs musu garbej. Tik pasake kad neprofessionaliaj elgiuosi , nepasiemiau "jadernij chemodanchik"..Bet atsikirtau, kad nenoriu pritraukti demesi, ir "atominis mygtukas" hotelije po lova saugej pasleptas... Ishvazuodamas gavau dovanu 25 elnius. Jie ir dabar ganosi pievukej netoli Ziogeliu kajmo.

nu tu ir sapnus sapnuoji Apakęs Apakęs Apakęsmano fantazija tiek nenesa Cha cha

Svaičiok dar daugiau Veee

OT: "Temą 1970 01 01 d. 03:00 pradėjo poisoningkiss, peržiūrėta 181 k. Visa tema viename psl. »" ...ir dazhnai taip?.. Nekaltas

this page can,t by displayed Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Kazkas is mano seno niko raso ,geras Gerai A !elegija tai Muterka-Madam

Demo. Jei tikrai esi buvęs poisoningkiss, turėtum prisiminti, kad tą temą pats rašei... Nekaltas O tavo likimo valiai paliktą niką tik po to kai kas pakėlė ir "perrengė"...

As atidaviau nica o ne temas rasyti uz mane madam pati raso ir pati save komentuoja ,juokinga

Pirmiausia, jei atidavei niką, vadinas su juo galima daryt ką nori. Antra - būtent šitą temą tu pats rašei - ji jau dviejų metų senumo, tada dar niko savininkas buvai tu. O muterka pakomentavo tave žinodama, kad tai tu - poisoningkiss rašei... Bet ką aš čia kalbu, tu gi ir pats puikiai viską supranti... Beje, tas tavo niko viešas išsižadėjimas taip pat buvo avantiuristiškas poelgis... mėgsti ne tik realias, bet ir virtualias avantiūras...

nikas poisoningkiss pas mane, jei ka. niekas juo negali rasyti. gali pasiimti, sakiau kur yra.

Kaina… Nu kaina norint suzinot E-mail yra… Taip kad prasom rasykit nesidrovekit Šypsena

>>Andriux001 Graziai pastailintas tavo preliudas O kas del tos celikos traukos, tai neskubekit raudot, 2.0 Prelude jos nepadaro…

Nu man jau darosi idomu… Kaip tai apie GT4 nieko nesakei Šypsena

Be abejo kaina kokia ?

Kokia kaina?

Daugiau nuotrauku rasit cia: 6gc.net/members/300