Autoserviso kainos

Autoserviso kainos

textas bus!

VW Passat 96m Stabdziu ir pakabos patikra 22 Vairo traukiu su antgaliais keitimas 76 Priekiniu amortizatoriu keitimas 174 Priekiniu stabdziu disku ir trinkeliu keitimas 98 Galiniu ratu guoliu keitimas 196 Priekinio rato guolio keitimas 141 Galinio rato cilindriuko keitimas 32 Rankinio stabdzio lyno reguliavimas 22 Stabdziu sistemos nuorinimas 11 Ratu geometrijos reguliavimas 65 viso 837 su nuolaida 691 lt Uz kokius darbus per daug paskaiciavo? Kokia kaina butu norma. Miestas Vilnius.

gale diskiniai stabdžiai ar būgnai? jei būgnai tai už guolių keitimą kosmosą mokėjai Apsvaigęs

Bugnai, dar nemokejau Šypsena

200 uz guoliu keitima bugnuose? Vau! bl as uz viena guoli su keitimu mokejau 30lt aisku miestas ne vilnius,bet 200lt tai tikrai jau nesamone Apsvaigęs arba cia labai mandri guoliai

tai kad ir priekinio guolio keitimas 141 lt? manau 50-80 per akis, juolab, kad traukes keiciamos, amortikas keiciamas, tai viskas bet kokiu atveju issiardo. Zodziu uz traukiu, amortiku ir guolio keitima daugiau 200lt nereiktu moket.

Guoliu keitimai brangus,amortiku irgi turetu 40-50lt tarpe turetu buti uz vnt,antgaliai po 30-35 norma,diskai ir trinkeles 40-50lt uz puse irgi norma

apiplesimas viduri baltos dienos Juokiasi

Jei servisas už patikras ima tai tikrai rimtas reikalas Juokiasi Aš atvarau tepalų ar filtų pasikesit, tai man xaliavai patikrina pakabą, suvedimą, išmetimą, apžiūri stabdžius ir pan. Jei ką reik keist, tvarkyt tada ima $. Nes imt $ už patikrą tikrai Kvankt?.

Daug kur ima uz vaziuokles patikra 20 Labas

na as ir pasakiau, kad l.brangu pasidomesiu kainom tada mokesiu

Iš principo nevažiuočiau į tokią kontorą.

Sakyk, man a.b sake, kad tokias kainas galit susikist i subine, krc taip, duodu 200litu uz viska, be grazos cia, jei drysit burnot - atvarys kosmas su dr ir jusu elementarias prablemas prispaus su 400kg koja. Dar klausimu bus?

Cia gal su dalim kaina?

aisku kad ima uz vaziuokles patikra ble Cha cha tipo puse valandos krato masina haliavai, o paskui nuvarai pas garazini ir sutvarko… o siaip tai nu nx kokia nujota masina… taigi sitie pasatai is saves jau kieti yra, tai kaip reikejo drozt ta pasata, ir kiek laiko apskritai netikrint vaziuokles kad taip jis subyretu? speju kokius 200 tukst km prasuko i ruskyna kontrabandos ir nieko nx netikrino, ir perleido tau kazkas… o dar kur detales…

na taip isejo, kad nuvaziavau ir jie jau atliko darbus. Is anksto neklausiau kainu, nes cia dar galima sakyti pazystami Juokiasi

nu, tai atmeti nuolaida ir gaunas gal +/- normalios kainos. As mazdai priekinius amortikus macpherson’inei pakabai berots po 60lt/vnt keite, o cia ble passatas.

Na jis pas mane jau 2m, pirkau is uzsienio, regitroj viskas ok buvo. Daug pravaziuota ir nieko nedaryta. Atejo laikas …

gal kas naudojates gmail?man kazko neveikia jau kelinta diena,negaliu ieit i pasta Žliumbia