autoparkas

Atsinaujini ir tiek Šypsena

Ai nu ne, jei jau atsinaujint tai x2 arkliu :wink:

Nu siaip nera jau taip kad valintu tas 170ag, ir nesijaucia, kad 140ag dyzelis nevalintu. Bet alltracku speju, bus vienetai gatvese, ne taip kaip skodu Šypsena

Giulia išeina. Nežinau, kokie ten CO, nes man px Cha cha

Netraukia 170 ag, zinoma. Su srautu uztenka, bet jei via balticoj reik 4 furas aplenkt vienu metu, tai reikia gerai pastrateguot.

Su altracku furas galesi per desine lenkt, viabaltikoj Šypsena

Ir gerai darai

Nupirk vadam kelione i indija… Pamatys kiek ten to co2 ishmeta tai nustos fantazuot kad zeme saugo Juokiasi

Kyborgai, Indijoje, kaip tyčia, labai daug LPG Ufff

industrytap.com/worlds-15-biggest-ships-create-more-polluti on-than-all-the-cars-in-the-world/8182 sita duok direktoriam paskaityt Cha cha zaidziat cia su tais gramais Cha cha

Vat kas gerai,kad nuo biskajaus iki pat baltijos juros pabaigos galima plaukt tik su dyzeliu Gerai nes tarkim kokioj turkijoj tai net smogas marmaros juroj matos,kai visi varo ant mazuto,o turkai issisiepe gyvena dardaneles prie pat vandens Ufff nes pz kiek ten laivu praplaukia per diena Ufff

o kaip vilniaus energija sildo vandeni, bustus? Šypsena mazuta degina. belekokie nuodai.

LS, Apie idomesnes masinas: Yra kurie tik pi*dielina, yra kurie ir daro Mirkt Nebebuk is pirmuju. Nerimtai atrodo MirktBia pIkcio Cha cha bet minti supratai Mirkt

Ne nu tu aRalis Cha cha

Nu as noriu zmogu padrasint, o tai tamposi cia viesai jau 3-4 metus Cha cha

kuklinasi žmogus, nu. O tu čia pYst pYst ir damkės Cha cha

Nu aš padrąsint noriu Šypsena

siaip atrode, kad apsi.kt nori…

man tai irgi atrodo, kad LS tamposi. Lyg ir turi galimybes rinktis vazineti kuo nori, taciau gaunasi taip, kad tik forume padiskutuoja ir tiek.

bando įsipaišyt į Bangos bendrą masę Cha cha