autoparkas


autoparkas

žodž, reikalai tokie, nors limitas ir padidėjo iki ~45t, bet co2 liko tas pats 130, taigi to ko noriu, neišeina paimt, o to ko nenoriu (B8 190 ag dyzelis vienaratis ar Superbas vienaratis) - nenoriu. Taigi pratęsiau Superbo veiklos nuomą dar metais. Gal po metų koks įdomesnis hibridas išeis or smth. O va Saabą reikės keisti, nes vis tas tai anas sugenda. Reiks pagalvot ar vietoj jo imti kažką, ką galėčiau savaitgaliais padrožti ir tiktų draugei vaikus vežiot, ar tiesiog šeimyninį auto ir tiek.

ar cia gyvenimas? jei norus riboja visokie co2 ir pan., nu nx realiai Liūdnas

Tai tokie cia ir norai. Jei tikrai butu rimti norai - senai vietoj Saabo butu rs500 ar sti ar evoX.

ką manai apie RAV gibridą?

Ziurejau. Idomus variantas, bet ne mano skoniui. Man kazkaip norisi sedet arti asfalto Laimingas Ir bagazine jo nekazka. Plius dar tas eCVT…

ir gaila būt iš 45kE limito panaudot tik du trečdalius Cha cha

F30?

Kaip gerai, kad man tu dalyku nelimituoja Ne sekanti auto bus idomesne KlastaBeje, kuo passac neitinka?

automodus.lt/parduodami-automobiliai?trig=am_show_item&am_c ar_id=20513330&sid=Od3uV1XshNskxC7h

Tomai, ne tai kad B8 neitinka. Tiesiog pliusu prie dabartines skodos nera esminiu, o minusas (man asmeniskai) esminis yra - AWD. F30 mano poreikiam per mazas. Kipsai, co2 Žliumbia

F30 permazas, 3gt pabandyk

3GT man per daug modernus menas Laimingas Ir siaip bagazine per maza. Ir siaip as dar metus nieko ne Be be besirinksiu Šypsena

man pasato sedano bagažinės per akis Ufff turiu du mažus vaikus, tai žinau ką reiškia reikia vežtis daug, bet kai nėra tos vietos perdau tai tiesiog atmeti ko tikrai nereikia ir tiek Šypsena

Tai is esmes dzin man ta bagazine, gi galima Thule uzsidet. Man reikejo arkliu ir awd arba vieno is ju. Taigi likau prie awd (pasato su 150 ag dyzeliu ir awd kazkaip nepanorau).

AWD Apkabinimas Gerai

3gt gal ir ne superb lygio bagazine, bet ten vietos tikrai uztekt turetu.

Et, kad man jusu problemos… P.s. Passatas alltrackas (oranzinis) netinka?

cia ne autoparkas, cia zooparkas

A-1 nu matai alltrackas <130 turi tik 150 ag dyzeli. Jis dar letesnis uz skoda. Tai kokia prasme?