Automatas ...

Automatas …

Pas mane automatine greiciu deze, Chrysler Lebaron 90 metu. dabar kazkaip keistai pradejo jinai veikti. kaip ryte ijungiu "drive" tai ji neisijungia is karto. tik po kurio laiko, isimeta begis, ir dar pavaziavus kartais ismeta. Bet cia tip pacioj pradzioj. Po to pavaziavus jau daugiau, kelias minutes tas dingsta. Tada veikia viskas normaliai. Cia jau ragas dezei ateina? Ar koks tepalas gali buti jau senas? As siai tikrinau tepala tai tai lygtais ten normaliai. Tik kazkoks jis man keistas. Putos kazkokios…Kaip cia yra? Gal kam panasiai buvo?
dekui is anksto…

saulius rašė:

Pas mane automatine greiciu deze, Chrysler Lebaron 90 metu. dabar kazkaip keistai pradejo jinai veikti. kaip ryte ijungiu "drive" tai ji neisijungia is karto. tik po kurio laiko, isimeta begis, ir dar pavaziavus kartais ismeta. Bet cia tip pacioj pradzioj. Po to pavaziavus jau daugiau, kelias minutes tas dingsta. Tada veikia viskas normaliai. Cia jau ragas dezei ateina? Ar koks tepalas gali buti jau senas? As siai tikrinau tepala tai tai lygtais ten normaliai. Tik kazkoks jis man keistas. Putos kazkokios…Kaip cia yra? Gal kam panasiai buvo?
dekui is anksto…

NORIU TAVE PRADZIUGINT RAGAS TAVO DEZEI DISKELEI SUDEGE
O DEL TEPALU KEITIMO TAI JOS REIKE KEIST KAS TIEK KIEK PARASHITA CAR MANUAL IR KIEKVIANA KARTA ,KIEKVIENA MASHINA SKIRTINGAI O DABAR GALI NEKEIST NES DEZE DAR GREICAU PABIRES SU NAUJEIS TEPALAIS Cha cha
CIA KIEKVIANAS DEZIU MEISTRAS TAU PASAKIK EI AUTOMATAS DURNAVOJA TAI NE DEL TEPALU O PAGAL TAVO PSAKOJIMA TOKS VAISDAS KAD BUKSOJA DISKELEI
GEREUSEI VAZJOK PAS MEISTRUS O NES SHITAM FORUME NIEKAS TAU NEPADES NES NERA CIA TU MEISTRU

Pritariu Luxor, jokie čia tepalų keitimai nepadėsLiūdna, pas mane Daf 200 suputojo trpaliukas, tai išardžiui iš diskelių nieko nebuvoLiūdna

labai panašu kad paprasčiausiai tepalo lygis per žemas…automatui tepalo lygi reikia tikrinti užvestu varikliu ir pašilusiam (pravažiavus keletą kilometrų), jei tokiu atveju lygi ant matuoklės rodo normalų, tada jau tikrai dėžei paskutinioji artėja…

Jo… dapyliau beveik litra tepalo i greiciu deze, kaip is viso ten telpa 3.8 litro Cha cha nebega dar per virsu, dabar normaliai jau rodo… nu tai tikriausiai kad truko jau Aš nekaltas
Dar ipyliau "stop leak" nes tikriausiai kazkur leidzia… tai dabar gerai jau veikia. Gerai

Į automatines pavarų dėzes pilamas ATF (pirmosios raidės iš anglų kalbos)ir yra dažomas raudona spalva. Jis yra klasifikuojamas kaip ir variklinis tepalas- tik DEXRON,- pagr. naudojamas, bet yra ir kitų ir nemažiau svarbių reikalavimų. Į tai reiktų atsižvelgti, pasižiūrėti koks būtent tepalas reikalingas, su kokiom savybėmis. Čia nėra taip , kaip su varikliniu , kad užsipilsiu patį geriausią…

Nu va, cituoju savo manuala, 129 psl.:
"Automatic transmision fluid and filter should be changed and the bands adjusted as follows:

Normal Usage - No service required.
Severe usage - 15000 miles.

Severe usage is defined as:
1.More than 50% operation in heavy city traffic during hot weather above 90 F.
2. Police, taxi, limousine, or trailer towing."

tai pas mane masina tai nevazineja daugiau nei puse laiko "sunkiose salygose" tokiose. Tai reiskias nereikia keisti …

jo, zinau kaip ten matuot, kad kinta nuo ikaitimo lygis… Cha cha skaiciau manuale irgi Liežuvis

Niu va, Phila savo HL’ui pasikeite greiciu dezes tepaliuka Šypsena lygtais viskas normalizavosi. ! Thanx visiems, kas padejo ishsprest problema!

Phila
HL’90

P.S. Neuzilgo planuoju savo masiniuko nuotrawkike imest!

As tai randuos Michigane, Royal oak Cha cha Jei kam reikia LeBaron po triju menesiu, kazkur birzelio viduryj, tai galit pigiai paimti Cha cha

Chrysler LeBaron coupe convertible 90 metu. V6 3.0l Gerai

Ai gal tiek to. kazkaip netraukia manes tie lebaronai Šypsena geriau as jau ji paliksiu cia. Bicas va siule 1000$. Sako px kokia bukle, paimciau gal Cha cha tai gal parduosiu…
O siaip lietuvoj tai noreciau convertible. Sustrai siaip ziauriai. patinka man del to mano masina. bet kad toj lietuvoj tiek saules nebuna ir silumos kad su tokiu vazineti. o ir koks durnelis dar prapjaus stoga ka nors viduj pamates…Apakęs

Durneliai ir taip gali stiklus papilt, kai spynelių neįveikia-man taip su pontiac buvo-pavargau, kol stiklą gavau, nors viduj nieko nebuvo…