autobuso vairuotojas

autobuso vairuotojas

Nu papasakokit sunku ar lengva sita darba dirbt? Tekstas parostas Cha cha Manes kautra laukia, prisizirziau, kad ten noriu dirbt. Kiek girdejau neblogai ten uzdirba Šypsena Sveikinkit mane Girtas pereinu nuo picu kepimo i vairuotojus Drovus

ka eikstelei regitros reikejo daryt? i garazas is pirmo kart reik prisiparkuot?

Jei darbas patinka - jis visada tampa lengvesniu ŠypsenaO jei duos automata, tai vargo maziau Taip

S forma pravaziuot aikstelej, ir gatve. Tik dabar leidzia viena karta islipti is masinos ir paziuret kaip prisiparkavai, plius trys kartus ijungei atbulini begi esi laisvas Labassiaip dabar vargstu su c, gal permazai saibu sukisau Nežinau sunkei sekasi aikstelej. Matai pas mane patirties lygiai nulis, nes nevazineju Cha cha

bus tik automatai ŠypsenaSaugok slenksčius, nes klirensas ten ~15cm, ir jei kas negerai, ar šiaip turėsi pastebėjimų - rašai man Šypsena

galvoju ir as D laikytis, vistiek nieko neveikiu Šypsena

durnas darbas, del grafiko ir atsakomybes, nes kartais ne nuo taves viskas priklauso, ir ne viska gali padaryt

leksiu ir as turbut dasimust teisiu,liko A ir D Šypsena

Puikus darbas vairuotojo, tik tie keleiviai kazkiek trugdo… Cha chaJau virs 20ties metu baranka po miesta sukioju.

pazystamas dirba jonavos autobusu parke 35 metus, sako neik vaikeli nieko gero tie zmones Cha cha sakau negaliu dede negaliu neit, eik tu prie picu as baranka sukiot Cha cha sakau gal geriau bus. Sake ziaurei senas auto parkas, tik pora nauju autobusu gavo ir su saibom vos ne visi dirba, o kautroj sake vairuotojo korteles jau Šypsena

Keleiviai tai tikrai - nagleja kasmet. Ypac emygeriai sugrize - vaizduoja kazka, zvezdoj kaulo iesko Veee

quattre - kiekviena diena matau vis pro avizienius vaziuojancius ant tralo busikus, tik idomu kur jusu tos dirbtuves, ten gal ant kalniuko? pravaziuoji avizienius, suki i desine ir ant kalno matosi daug pastatu?

Jo, naujos patalpos ten. Buvom Maišiagaloje, netilpom Šypsena

Dekui, zinosiu, gal kada pamatysiu tave.

siais laikais emygeriai su busais vazinejasi?..o tu matka Vau! Cha chasiaip biesas zino kaip tuo soferiu but,jauciu tarpmiestiniu ramiau Skaitau

kiek mokykla kainuoja D? *kekšė* parašiau prašymą Regitroje jog teises naujas pagamintų tai dar reikia laukt nuo mėnesio atsakymo ar jos man užsieny neatimtos Apakęs

dr, plius jei dar kokia Setra poros metu max duotu Gerai

slhdghl>siaip dar ir is sallies kapeiku pasidaro Taip

ir dar reisa Vilnius - Panevezys Cha cha Gerai