auto registracija keiciant kebulo tipa

auto registracija keiciant kebulo tipa

Nenorėjau kurt naujos temos, tai rašau čia. Tarkim aš nusiperku auto/moto, bet jis priregistruotas nt kito asmens, ar aš galiu su juo važinėt, ar reikia kokio įgaliojimo?

gali, bet negalesi parduot ir pan.

vazinejimui nereikes,galima pasirasyt sutarti su teise parduoti, cia toks savosiktas igaliojimas ir parduot gali,bet taip nezaisciau, persiregistruoji dokus ir rami galva.neka ir kainuohja

O kodėl negalėsiu parduot? Kaip aš nusiperku registruotą ne ant mano vardo, taip ir parduočiau priregistruotą ? O jei tas savinkas kitam mieste, eina kaip nors perregistruot ant manęs?

tu ta masina, pirkti, parduoti, gali ir nieko su dokais nedares, bet poto problemu gali kilt, tai tam reik ja perregistruot. o kad perregistruotum, butinaj turi but savininkas masinos.

O dar kažka lyg girdėjau, kad jau nereikia savininko vežtis į regitra, tereikia gauti kažkokia sutartį kurioje bus abiejų parašai ir bus galima registruot…Ar čia nesamonė? Šypsena

cia tik tokiu atveju, jei automobilis jau isregistruotas

dėkui kad viską išaiškinot, reiškia per vasarą kol važinėsiu su moto, reikės ieškotis tikrojo savinko Šypsena