Auto istorija

Auto istorija

kaire>> desine

Mano evoliucija… Visgi labiausiai pasiilgstu ventos Apkabinimas1 vento 2.0l lpg 85kw automatas 2 safrane 3.0l lpg 123kw bacara 3 golf 1.9l tdi 55kw mechanas 4 volvo 2.5l tdi 103kw mechanas

is vokietijos Juokiasi Cha chaauto.plius.lt/skelbimai/mitsubishi-lancer-2-0-l-sedanas-2435550 .html

autogidas.lt/nissan-patrol-kita-savadarbis-auto-1986-012389 0541.htmlpiktuma Cha cha

p.s. 3 is ju mano registruotos ir visu nr prasideda F raide ir 0 pradzioje… sakiau FZK:012 reiks pasilikt kitai masinai. Evoliucija per du metus.

volvo Gerai

Volvo visas apardytas, laukia daaaakuja garso izoliacijos, ir visos naujos akustikos.

bl tas ismetimo vamzdis pas lancerius. atrodo dizaina sukure ir pamirso ismetima ikomponuot, tai panaudojo paprasta vamzdi Cha cha

Inproof> tik 2 metais teises turi>?

Golfas tikrai nedera evoliucijoje Cha cha

Raimukas, teises turiu 3, masinai pirmai reikejo susitaupyt pirma Mirkt po safranes tik toks golfas isejo Cha cha Kuris beja be jokiu remontu atvazinejo su manim 40kkm ir net ziema kuresi prie -27 be jokiu parkiu.youtube.com/watch?v=F-2x17lDp-g&list=UUImXkTVk9fLXAuPciWBOi XA&index=7&feature=plcp

vis dar esi prie meno… Cha cha

sekmadieni bus 8 metu sukaktuves, lengva skaiciuot staza kai gimtadienio diena issilaikiau teises Cha cha

kas turejo saut i galva, kad safrane nusipirkt? raimuk, as ir per gimtadieni bandziau laikyt, nesigavo… sunkiai sekes is po gimtadienio aikstelej manevruot Cha cha

rhc > pas mane ant identiško dyzelinio lancerio su identiškom apdailom lygiai toks pats duslintuvas Gerai Cha cha

rhc is esmes tai grazi man ji, o ir vaziavo Girtas apart elektriniu galiniu sedyniu visi imanomi pribumbasai buvo, ir netgi visi veike, pripuciamos sedynes, sildomi stiklai, elektra visur kur paziuri, orginali aparatura su eq ir visokio kitokio bieso, bet su ja vazinet buvo ziauriai perbrangu

Rhc> man pasiseke, as diena pries issilaikiau teorija ir poto turejau eit po savaites vaziavima laikyt, bet persigalvojo kazkas ir atsirado laisva vieta sekancia diena, kada ir suejo 18, pamenu daug dziaugsmo buvo, dviguba svente Cha cha

Man jau buvo 8 metai Šypsena

irgi per savo gimtadieni teises issilaikiau Kietas Cha cha