auskaruoti ir sejp wisokie..

auskaruoti ir sejp wisokie…

nzn…man nosi visai patinka,bet pats nesiversiu…lezuvy turiu ir man geraiŠypsena
loopj kartais uzpisa…ausyse-nemaisoŠypsena

turiu auskara antaki…

a man patinka kaj zhmones prisiveria auskaru i antaki, lupa, nosi, iezhuvy, bamba, i ausis =)jega! =) pati tik kelis ausyse turiu, wa. rejx dar kur nors vertis =)

Man tai grazu ziedo formos auskaras lupoj. Taip idomiai atrodo. O panom daug kur tinka. Labaj grazu bamboj, jei pilvukas grazus. As noreciau tokio ziedinio lupskaro Šypsena bet mano aplinka labai konservatyvi Liūdnas

tu kaunietis…ir manau tai tau daug ka keicia…kaunas, panevezys - tai miestai, kur dauguma sudaro treniguoti forsiukai ir i tokius, kaip pvz as ziuri kreivai…Šypsena

newaryk ant kauno

Waryk nevares, tai yra tiesa… Nekaltas Nors pats esu grynakraujis Kaunietis, galiu pasakyt, kad Kaune pilna treninguotu, RIBOTO intelekto asilu, kurie (ypac padaugine alkoholio) “del prikolo” gali sudauzyt zmogu, ar siaip, pvz nepatiks tavo kelnes. Ne
APie Panevezi tai patylesiu geriau is vis, kara teko but… tai Blogai reiktu turbut paieskot dar, kai i viena vieta susirenka pusprociai skustagalviai, kuriu pagr. uzsiemimas, valkiotis gatvem ir uzkabinet praeivius.

Bl, nu i ewropa einam, gal istrucys Cha cha tuos dalbajobus kas nors, ar siaip protelis prasviese, nes kolkas, tai Ne Nekaltas

grazu visurTaip

isplest jum tuos asukarus is visurPiktas

O as pats nesioju auskara,ir man patinkaTaip

As tai labai noreciau auskaro i ausi, bet aplinka tam priesinasi… Konserwatywi chebra lietuwoj Cha cha bet wistiek kada ta auskara turesiu.

Hmm…parodik jiemsGeraitik su kitu pirstuMirkt

[quote]
2rakas rašė:

verkis ta auskara…as 9 turiu ir px…zmones pripras ir nebekreipsdemesio…siais laikais ir forsai i ausi prasiveria…bet tik i ausiŠypsena is kur busi kad aplinka tokia jau konservatyvi?

nu siaip auskarai labai grazu! as visom 5 uz juos…aisq viskam ribos Mirktjeigu prisiveria 10 auskaru veide tai kazkaiptais labai slyksciai Mirkt ir siaip tuos auskarus reikia vertis ne del mados…jei kasnors prasivere tai ir man reikia… kartais vieniem labai graziai atrodo o kitiem kazkotais labai neytema Mirktbet galu gale auskarai vaikinui labai grazu! Cha chame ishsiliejo Taip

Geriau palikti savo kuna ramybei, nei skyles visur pramusinet. Kuo labiau pabrekushkiu, tuo pigesnis zmogus atrodo.

Veee man tei negrazu,na nebent antakyje dar puse velnio Šypsena

Liežuvis pas mane gal bus antaky kadanors… Bet pradzhiai noriu Tattoo ant krutines Cha cha

liezuvyje Gerai Niam niam

Vaikinui auskaras negrazu niekur Veee Taip