Auris i scena!!!

A nu zimai tai gud Geraines vasarai tai nuobodybe tokie ratai Taip

Auris, aaa maniau kad f10 Drovus Cha cha

dr, ant 8 coliu pas mane 245 montuojasi. Tai ant 9 turetu buti 255?

users.skynet.be/zouz/e60_wh.htmcia ziurek

auto.plius.lt/skelbimas/padangos-ratlankiai/ratlankiai/ats/id-1 738462jei Auris jams is to pacio ratus,tai gal dar nudrosiu pardaveja Cha cha…be gumu jau nudroziau uz 1050lt…biski daug,bet is esmes nauji ratai,gale platesni,prieki siauresni Nekaltas

Manjakas, bus ir toks (viliuosi) jau greitai Cha chaTik ne F10, o F11. Lausim facelifto, manau. Arba X5/X6 sekancios kartos, nes dabartinis man Ne

Man tia jie baisus siteie 66 Blogai

toki lauk,skaiciau neuzilgo isleis Cha chatechnologijos.lt/upload/image/n/technologijos/automobiliai_ ir_motociklai/S-21735/nuotrauka-41840/BMWX4.jpg

Graziausi buvo tie, kur dr prastume Cha cha Nors ir sitie geri man, tinka e39

dr, Vau! Baisus Baisus Baisuskas ji pirks? bus pakartota sestuko “slove” Cha cha

Auris>kurie,nes as jau ju bbi zino kiek prastumiau Cha cha siaip su anais kazkas negerai buvo,vienas ratas vis linkdavo,nors nei virintas,nei ka Nežinau…siaip su bmw ratais *****ai siuo metu…arba uzmusti,arba kainos nesveikos

pirmuko galas Juokiasi Juokiasinors X1 tai man labai dailus… aisku maziukas Blogai

Mr>cia X4

Kur 5 stipinai su kvadraciukais gale? M style’as man atrodo. Tie buvo grazus, kaimynas pas mane su tokiais varineja. Ne tie, kur su smulkiais stipinukais, tipo Alpinos neoriginalus - tie man Ne buvo.

zeckhausen.com/images/wheels/Style_49_StopTech_front.JPG ← sitie man buvo super ant e39 universalo, ner geriau Gerai

nu nx… x4 su pirmoko lempom… siap tai bent jau sitoj tai baisiai ziurisi… Cha cha

autogidas.lt/kitas-e39-r17-11679632.htmlvisi tokiam lvl parsidavineja…nujoti…nei nezinau ka jamt… Ufff

plia, busi be reikalo prastumes Cha cha

rasiu tu ratu Cha cha jau vaziuoju ziuret vienus

dr rimta ratumanija susirges Cha cha