Auganti karta :>

Auganti karta :>

Gerai , man nuo tokios augancios kartos teko klaviatura nauja i laptopa deti ir pirkti nauja hdd Cha cha

Na va, pazintis su laptopu Laimingas Su klaviatura senai pazystami(juk taip smagu grot per mygtukus Cha cha ). Per sia pamokele ismokom start langa isijungt ir search browseri Juokiasi Nepamenu keliu men pirma kart foto buvau imetes, kartais ne 3men ten buvo ?! Nekaltas Na nesvarbu, cia jau beveik 9menesiu kleckas. Siandien daryta foto Šypsena

Alvis > Man teko aiskintis kaip ant laptopo klaviaturos isideda space buttonas, nes kazkaip sugebejo trengdamas ji ismust Juokiasi Na tfiu tfiu tfiu, tikiuos neteks ir hdd keist Cha cha

Dalyvis Gerai

Nepasakyciau kad 9 menesiu… atrodo vyresnis Šypsena Matyt bus bajavas vyras Cha chaO kirpykla jam dar ne laikas ? JuokiasiJoke jei ka Mirkt

Amm, svorio prasme tai pats tas kaip raso vadovelei, ugiu bicas nepasizymi, bet dasivys Šypsena Nes tai pstoreja ir istysta ir atvriksciai, zodziu dalim auga JuokiasiGeriausia kirpykla tai Mama Šypsena Grifka ir galus aptrumpina truputi Tūsasps. jetau kaip ne i ta galerija ikeliau, dar atrodo ziurejau, kad i ta ikelt, missclick`as Cha cha

Pasidaryk pats. Cha cha

Priciupai Drovus Nors bendriau Majus buvo prie pc, nezinau ka jis ruosiasi daryt pats dar Juokiasi

Majus? Įdomus vardas. 2012 Majų pranašystė? Cha cha

Tik neleiskit vaikam vaikystes prazaisti Šypsena

Gi buvo sakyta jau anoj foto Šypsena Bite maja, maju pranasyste, daug visokiu isgirstam palyginimu Cha cha Bet ne vienas nebuna susyjes. Arabs > tikrai neleisim, bus grieztai kontroliuojama, bet tikiuos kad nereiks to daryt ir pati netrauks labai jau tie komiuteriai.

Mamos kopija Be be be

Blemba… Bet koks i mano sunu panasus Nekaltas

aš tavo vietoj išsiaiškinčiau

Juokiasi

Tai jau ir norejau Echo klausti ar jis ir jo vaiko mama kur nors kaimynysteje negyvena Klasta

O telefono klaviaturos dar neteko keisti? Cha cha Kiek zinau tai ju vienas megstamiausiu zaislu Ufff

Stacionaraus kompo klaviatura tai barskina kai turi but, dar nepagedo Cha cha Laptopo jau space mygtuka buvo ismuse, bet graziai isistate atgal, na o daugiau nieko blogo nera padares su pc ŠypsenaKlebas, turbut, kad ne kaiminysteje Cha cha Juokiasi as taip tikiuos Nekaltas Cha cha

maniškis tai jau 3 ausines sugraužė… nebeturiu kuom skaipint