AUDI S6

AUDI S6

Siandien apziurineta,ir bandyta Nekaltas(keliant apsukas “dusta” ir “shaudo”)-tipo man aishkino tas del to,kad ilgai stovejus,na kad stovejus tai matesi,bet mano nuomone cia ne prieko Nekaltas

eee,Egzpertai,miegat dar po penktadieniniu pjankiu Cha cha Nekaltasgal kas buvot susidure su panashia problema,ar kazkuo panashaus

sanaudos sakyciau nu *bliamba* as abejoju ar su savo astunke tokias padaryciau.

audiforever, spjauk nx tam debilui i snuki ir nebeziurek i ta masina, spjaudo ir dusta stovejusi, tai lai suremontuoja ir tada pardavineja o ne mazinasi kad stovejusi.

rafinuotas,cia sanaudos tokios nes,uzvedem nuo “busterio”,padirbo truputuka,ir daviau jai per uodega gerai ishkart,todel tiek ir uzkilo Pavargęso del to tu teisus,ash ir jam sakau,kad nelabai realu nuo stovejimo,kad tokia h.u.i.niA butu Blogai

nieko cia rimto nera, bet tai nx pirkt masina su defektu? nebent nuleis stuka euru tada, o jei rinkos kaina tegul isimuiluoja savo pleiskanota galva ir pats sutvarko, arba pravazineja biski ta audine kad nebetrukciotu.

ash susigundziau tik del kainos nuvaziuot paziuret, bet atvaziaves,nieko gero nebeaptikau,patrinta tokia truputuka NekaltasSake atvaziuoja ryt A6 2003 132kw q,juoda,tv,soliarinis liukas,balta oda ir tt,bet kaina apie 50 Nekaltas,per daug kolkas man siam momentui Blogai

132kw tai cia salerka, o tu benzo juk norejai.

Ir dabar benzo noriu,bet jei pasitaikytu tikrai geras varjantas,nenusisukciau gal ir nuo saliaros “GAL” Nekaltas Nekaltas Nekaltas

cia gal kuri nors is auto+ ?

Ne