AUbI

AUbI

Aubi ir svedijoj aubi. Gerai Taip

pagaliau kazkas masina imete Gerai

Oow! Vau!

nėra charizmos pasak Jožo

dežės nelaiko pasak Buros

Ukynykas vadelioja. Gerai

yozas keistuolis Cha cha

bulves augina?

Gal kas an bangos tepalais prekiauja? Cha cha

RM>kodel keistuolis,as is esmes jam pritariu…gi pats gyveni magal yozo filosofija Mirkt

dr-nu man jis keistuolis,jam grazu tas tik kas jam limpa ir tashas,man pvz px kai kas imeta foto su kokia tai auto jam imponuojancia,nerekiu kad cia Blogai Cha cha Šypsena

o švedai žino jog yra toks laminatas kuris apmyža ir padega visas audi iš eilės?

as turejau raumeny,kad kol turit galimybiu,tai vazinekit,darykit tai kas jums patinka ir pajabat ka kiti sakys…gi manau sutinki,kad vazineti su kokia 4.2i ant bendzo sugebetu tik durnius,arba toks,kuris to nori ir taskas Cha cha…va Manjakas jau suprato,kad nx jam ta ekonomiska masina,jei jis jos nekencia…o jau kai turesit uki,tada ir mastysit logiskai…kas liecia yozo skoni masinom…vadinu vienu zodziu-shrotas Cha cha

ne paprasčiau pasakyti, kad manjakas durnius. Kam reik visos šitos litanijos?

durnius ar ne, bet reno padare itakos Pavargęsbiteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/241.865741.1…-=%28215 963180

Cha cha…na ok…man dar teko RM ir yoz!a kazkaip nupiesti Nekaltas

dr002, svarbu ne ukio dydis, o pajamu kiekis… Gali tureti penkis vaikus, ir tris zmonas, ir t.t. bet jei bus slamanciu niekada neislipsi is eskaleido, ar 911 Šypsena

Rafinuotas>prisiskaitei “pelenes istorija” Cha cha

filmu prisiziurejo Cha cha