aubi gvatro

aubi gvatro

uzskaitau Gerai Nekaltaskazkaip jau uzpypino tos nulaizytos formos,o sita kazkas tarp nulaizytos ir senos ubages. laukiam ubaggsas ir truliks ka pasakIs Cha cha

o dar aftobanginiu logo Cha cha

omfg Apakęs Vau! Taip !!!

visiskai nesu audi fanas (dizaino prasme), bet sita bent is sito rakurso tokia man gera kad nzn su kuo dabar ja lyginti. Ypac patinka tos nenumuilintos faros, kazkas is senoBes

tu nekopink mano minciu nx Piktas Cha cha

sita daryta pagal senaja urke… Nu bet man cia daugiau i pagal bulka 1.6d, nei ubage kazkaip Cha cha

praejus 30 metu nuo pirmo quattro modeliaus, aubi koncernas pristate konceptini aubi gvadro modeliu su senuoju-geruoju penkiakausiu motoru.

ubagss>galinis stiklas tikrai ubaginis Taip

tik siuo atveju stovi pas ji 2,5l FSI 300KW Šypsena

tai kad abudu tapaty paraset Cha cha Cha cha Cha cha

tik kazin,kiek realu,kad paleis i gamyba? Ufff

kai pasirode alfa romeo brera, man isvis atrodo kosmosas kazkoks kad is to koncepto alfa isleis serijini modeli, bet visgi isleido. O cia juolabiau kazkokia ale istorija jau ex modelio. Sciroca irgi paleido. Vnz sakau kad paleis Gerai

linkes abejoti,kad paleis… Nekaltas

lazinames Piktas

as bandau ale logiskai mastyti…audi ir taip turi nemazai tipo sportiniu nesamoniu a5,tt,r8…nezinau ar pasirasys dar viena isleisti,nors man sita 50kartu grazesne uz r8

ot ne px, paleis ar ne, kai mums, tautYeciams tik pasvajot sapne, kaip ir kad apie kokia s5 ar juo labiau r8 Cha cha

as perdaug nemastau, man nuojauta sako Cha cha

ubagss>tu gal nenuvertink nx visu…va per sekanti pakilima jei vel ateis koks runkelys ir vel pasiulys uz mano buta 195klt,o zmona vel nesutiks pardOt,tai psiu jai i bliuske…viska issipardOsiu nx,pajamsiu s5 ir fazenda ispanijos kaime ant juros kranto nx Piktas

195 Juokiasidabar uz tiek toks puse grybo sunnamis iseitu Cha cha