ATX korpusas "Tik demonstraciniems tikslams"

ATX korpusas "Tik demonstraciniems tikslams"

BMS parduoda Sunbeam ATX korpusą be mait. bloko iš skaidraus plastiko… ir ką reiškia tas “demonstraciniems tikslasms” ? Drovus

pabandymams

Gal tipo parodyt kaip kompe viskas surinkta ir veikia?

kaina gera bei tas plastikas berods bijo temperaturos…

na man rodos ten organinis stiklas ;] ir be to kas gamintu kompa is karsciui neatsparios medziagos???

tam, kad pasimaivytum priesh drauge Mirkt O plastmasiniai keisai blogai nes jie nevelnio neekranuoja…

ir dar nakti kazkam grazu su neonkem ir kitais pribampasais…

Na ir man grazhu, bet mano tiuningo supratimas kaip ir ant mashinu yra senamadishkas, tad mano keisas yra juodas su chromuotom detalem (aushintuvu apsaugos, mygtukai ir rankeneles su laikikliais) Šypsena) tad man permatomas keisas nevisiai skoni tenkina, bet grazhiau atrodo nei standartinis baltas keturkampis Cha cha

VIR2 pilnai sutinku… balti keisai kaip ir vien permatomi negrazu… na permatomas kaip jau minejo tam, kad panai ar draugam galetum parodyt: “o ten viduj sviecia, ir sukas tokios va dalys, o sumokejau…” turiu paprasciausia Codegen juoda keisa, vienintelis kas jame isorej pakeista, tai i 5" slota imontuotas Titan HDD coolingas su sidabrinem grotelem ir filtru…

O pas mane paprastas baltas keisas. Bet nors skarda tai Gerai. Ir šiaip nesigirdi proco kūlerių, tik CD įrenginiai.

ale koks skirtumas koks tas keisas Šypsena speju vistiek didzioji dauguma keisa laiko po stalu ir dzin kokios ten jo spalvos Šypsena o jei jau spalva atsibodo tai nx pirkt nauja keisa, jei gali paimt persidazyt taip kaip nori Šypsena Kad ir italijos veliavos spalvomis kad galetum spardyti ir keiki spageciu myletojus Girtas