atvežė žaislų


atvežė žaislų

Valio youtube.com/watch?v=0gWeLL-gFoQ

trevetas- logiska minciu seka Taip priekis varo? Cha cha

Vederis ? Galvoju kaip is swedu parsivezt zaislu Cha cha

performance® Taip

Kilojai betonavimo saskaita ?!

ne, nes buvau pajury,baliai dar. snd pabandysiu atkasti Cha cha

Empy,ar tik nereikes terra tracko siumeciu kulimui Cha cha ? ziurek rusai ka sugalvojo youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5QuR3Dyiu6c

tankas Cha cha turi vienas kaime vector…atveze, numete i kiema Cha cha praktiskai jokio supazindinimo su nauja technika nieko is tiekeju Cha chanu turetu uztekti dvitilcio jei bus slapia Cha cha gal nebus taip slapia kaip 2010m. tada kas turejo 4x4 riaumojo gerai per balas Cha cha

as vectoriu turiu, sakau apmokyt reik, sako ka nesi pjoves ? Pavargęs Cha cha Linksmybės

kaip servisas Nekaltas? neteko susidurti…? kiek laiko garantija anam Nekaltas?

Rimtai dar neteko, paskirtas vienas zmogus nuo Ignalinos iki Skuodo, realiai jis tik naujus paleidineja (surenka kederi kai atveza i kiema) ir pakeicia tepalus, tipo aptarnavima. Aisku jei reiketu remontuot kviestum ir vaziuotu, bet zinai…

nu ir kaip Nekaltas? patenkintas kombainu?

Yra keleta dalyku kurie nepatinka(kaimynas po metu pirko tai ta dalyka jau sutvarke, kas man nepatinka Cha cha), bet bendrai - patenkintas, UZ tokius pinigus jokio kito nenupirktum (dabar kazkiek subranges) + su tiek kulimo kiek yra…KIek jis per metus dirba, viena menesi, toliau stovi, o skirtumas nuo new hollando tc5070 tuo momentu buvo 100tukst, man tai yra pinigas Šypsena uz juos isejo stronga bl 600 ir sienapjove… Siaip jis kotletas toks, matoras CUMMINS, hidraulika/dirzai vokiski (nevisi 100proc) Tiltas buna arba amerikonas arba dar kazkieno, zodziu kotletas Cha cha Jauciasi, kad daiktas rusiskas, be nepykstu as an jo Pora sezona atbirbe jau, kolkas viskas ok. Siais metais reikes suktis, derlius gana ok nusimato jei neisguldis krusa ar liutis kokia

svarbu, kad kokybes neisplautu Nekaltasparamai nedavai vectoriaus? as jau gavau ats. is NMA Valio

Su parama pirktas. Ir tu planuoji vectoriu ? Man pernai angara patvirtino, siemet reik pastatyt

ne, jau nupirktas lexion`as pernai

Maciau pernai Gerai

tai sita ES parems

performance® PM Laiškas surasiau info