Atspekit kox game? :D

Atspekit kox game? :smiley:

McRėjus.

zjbs grajus.daba kaip uzsivedziau ant CMR2005 kaip smagiai ten dauzosi masinos,matosi kaip dazai nusilupa ir t.t. Šypsena

man CMR2005 didesni ispudi paliko nei RBR Taip

Nes nemokėjai valdyt tačkos ant RBR. Taip

KB8 zinok ir mokant valdyt RBR tacka kaikurem patinka CMR2005 nes kiekvienas pasirenka ta kuris jam labiau patinka ir cia gint to RBR ner ko Mirkt

KB8, prisipazistu tikrai nemokejau Girtas , bet CMR2005 ir mokytis nereik Mirkt

o as labai noriu isbandyt RBR ir reiks gaut tik nerandu kur butu idomu isbandyt

beja ant CMR3 tai ir nebuvo dieviskas valdimas,labai sunku buvo suvaldyt ir t.t. sake kad panasiai kaip RBR bet CMR3 ilgiau paloses ismokau ir nebuvo jokiu problemu manau nebus ir ant RBR Mirkt

Geriausias valdymas yra ant CMR2 Taip

man CMR1 paliko didesni ispudi, nei CMR2, CMR3, CMR4, CMR5 kartu sudejus Nekaltas

o man atvirksciai CMR2 paliko didziause ispudi bet dabar CMR2005 labai patiko ir tikrai nei kiek neatsilieka nuo CMR2

CMR1 buvo arciausiai tikroves. kitos dalys tai buvo pigus arkadinis meshlas Nekaltas. na gal CMR2 dar buvo kazkuo ypatingas, o veliau…

nu jaučiu reikės pabandyti parsisiūsti CMR2005 , labai jau įdomu kas tai per “arkadinis mėšlas” Cha cha

bandei CMR3, CMR4? vadinas zinai koks CMR5. siusk jei neturi ka daugiau siust Nekaltas

Na bet va sako, kad neka prastesnis uz cmr 2, o man cmr 2 patiko reiks ir sita isbandyti Mirkt

natrix: žaidęs aš ir cmr 2 , ir cmr3 , ir cmr4… Mirkt

Turejau as CMR4, valdymas tikrai prastesnis nuo CMR2005 Mirkt Grafika geresne Taip ir kai atsitrenki i koki medi vaizdas suleteja, o tai suteikia daugiau tikroviskumo!

neblogas tas mcrae2005