atsirado passwordas ant XP?!

atsirado passwordas ant XP?!

Gal kas ka patars… — Viena diena atsisiunciau Windows Update’us ir ishjungiau kompa - kita diena ijungiau kompa ir paprashe login’o slaptazhodzhio, ant safe mode dar prasho administratoriaus slapt. (kurio niekad nebuvo ir nieks kitas prie mano kompo neprieina). Taiki klausimux: 1. Ar chia Windownsai sudurniavo? 2. Ar pasigavau Trojana koky (nepaisant ugniasieniu, antivirusu ir viso kito sh…) - ir kazhkas padare man “gera bajery”? :confused: — Ka daryt - neyeiniu y XP? Liūdnas

senos bedos…pasinaudok paieska

Buvau paieshkoj - dabar kaip tik siunchiuosi programike, kad nulausht [bandysiu], bet nelabai spejau perskaityti/surasti [panika, kai Windowsai neveikia] Šypsena - del ko taip atsitiko - Kas nors ysilauzhe ar Windows’u problema…? — Nepykit - nelabai dabar turiu laiko paieshkoj sedet - gydau kompa… Baisu

ne nu pasaka Šypsena o kas instaliavo windoze? tai jo ir paklausk kokie loginai ir passwordai, ir pats turetum zinot, nors ir automatiskai isijungia visa laika. O vat dabar del tokiu elementariu dalyku panika.

WRATH > tai negi ash jau toks d… kad nezhinochiau /pats instaliaves/ kas ten per passwordai pas mane? Šypsena O sheip ishsiaishkinau, kad problema buvo del Windows’u Service Packo 2 [senos versijos “bug’as”] Mirkt