Atsiliepimai apie naujausias dainas ir klipus!

Atsiliepimai apie naujausias dainas ir klipus!

Atsisiunchiaw kazhkoki, bet ten “Unofficial version”… Nustebęs Turbut ten nera tikrasis klipas… Ne Niu papasakokit, kas ten turetu but… Girtas Angelas Žvaigždė

Taiva,esme,kad ji nedainuoja beveik per ta klipa,o rodo lyg ir trumpafilma.Ji vaziuoja su vaikinu limuzinu,paskui islipusia uzpuola zurnalistai (ten mazdaug parodo kaip jai sunku buti zinomai).Veliau bute ji susipyksta su vaikinu ir nueina maudytis (zinoma,rodo kaip nusirengia).Veliau palietus galva,pamato krauja,tipo ten mazdaug zurnalistas su kamera uzgauna,ir ji nugrimsta.Tuo tarpu pradeda rodyti ja baltai apsirengusia,tuneli ir pan.Atbega jos bernas,soka i vonia (man ta vieta labiausiai patinkaŠypsena),isveza ja i ligonine,bet ant galo rodo Brit stovincia salia ka tik gumusio kudikio,tipo mazdaug supraskit,kad ji jau mire o jos siela persikele i ka tik gumusi vaikuti ir viskas…Siaip labiausiai patinka is visu jos klipu…

britney klipas everytime man labaj patiko…Taip o Anastasios greichaiusiai kad nemachiau dar…NeLaimingas o tap…

nekenchiu britney todel ir klipas nepatiks manau…nors nesu dar jo machius…Liežuvis

Tai aš irgi nesu jos gerbėja…Šypsena

Pati naujausia mano klausyta daina tai Garbage- Why do u love me. Klipo gaila nemaciau NustebęsBet daina patiko Gerai.

Siandien diena “Atgaivinkime senas temas”,or what?

nera ta tavo tema lb sena. O tai ka, negalima temos atgaivint??

Sutinku!!! Jau senai tapo, apie 50cent aplamai nekalbu… Eminemas tera totali rap blondine, o D12 be Eminemo butu niekas, tas juos isstume, isreklamino ir dar puse dainu kartu atlieka… Jei wertintume ju dainas kaip gryniausia pop, tada sakyciau, kad jie wisai nieko… Bet jei kaip rap - totalus komersinis *****…

XaXaXa as ka tik pastebejau kokio ce senumo sia tema MirktJega Laimingas

Nu,kaip cia pasakius nera sena… Kietas

Bet dabar pastebejau,kad Eminemas truputi atsigavo,pavyzdziui, jo daina “Like Toy Soldiers” arba “Mockingbird” tikrai nera blogos.Ypac man patiko ta antroji,ten labiausiai panasu i hip-hop`a.

evanescence-my immortal arba everybody’s fool

Britnes Everytime *****.Ji neranda savo stiliaus.Per I love rock’n’roll raitesi ant motociklo kaip *kekšė*, o dabar cia kazka **** Baisu Pavargęs Veee