atsiknisk nuo Ginger ,nes ji nemgsta pokstu

atsiknisk nuo Ginger ,nes ji nemgsta pokstu Ne

Jei bl rasai temas ,pasiziurek i kitus ir suprasi ,kodel ikisus pirsta i vandenyna pradeda banguoti.Xamlo Gerai Vyras- ir 19 amziuje Detroite negyvenau VeeeSupistasx masinu gamintoju miestas ,kuriame Moteris turi isskirtine teise Tūsas

kas cia dabar?DZIANDZIAMINI,raminkis.

šaukštuk,ar būsi čia tvarkdariu,ar šiaip įsivaizduoji kad tavo žodžiai kam nors rūpi? Angelas

kaip ir Tamstos Šypsena

man ph ,as bevbeik Londone JuokiasiImsiu puda anasos ir pas Ginger GeraiKitaip tariant nepraneskit sita naujiena jai ,nes ji nesupras Taip

Visdelto amzius daro savo Juokiasi

jo,reikia susituokti ,padaryti vaiku Šypsenabet kai cia hn bibius daro ,man pasidaro nemalonu ,kaip ir visiems kitiems Baisu

dziandziamini,o tu pakeliui i Londona mintyse ar in real?

Londone mane jaudina sex pasimatymas su Gingrer,o keliones rupescius klubo nariai vangiai ima i Širdis Taipas atsiskyriau nuo grupes daraugu pakeitusiu kursa i Elektrenus ju zodziais tariant ,taciau neturejusiu konkrecio plano Ne

turbut Tu daraisi teisus.

beabejo Šypsena

Užsiciklinęs…

vyrai,neminekit Ginger niko be reikalo Necia jums ne poKstai Neas jau pasdtebejau,kad diskusijose imate ir minite Apakęs Jus ka-isprotejot Apakęssuprasit ,kad cia jums ne blevyzgu forumas ,ar Ne ???

…cia special Ginger Gerai Ignoruoju

special part two Gerai Ignoruoju

now andestend ,synok Negal galetum platesne to zodzio prasme?