Atsargiai Vagys!

reiks isbandyti kai pagausiu vagianti gaidy
Kanda

Siauliuose taksi bande apsvarint, tai taksistas kolegas ishsikviete. Na policija atvaziavusi rado vagiuka be samones su pirstais tarp duru. Kiek girdejau pasiaiskinime parasyta - prisivere Cha cha

na asmeniskai man signalizacija padejo vagis atbaidyt, bet kita karta, kai buvo neijungta, tai nerade pasleptos aparaturos pacukai sudirbu visa masinos viduLiūdnas

Buvom toki petucha su banginiu dars ziema pagave,tai kai pririsom virve prie kanopu tai viska prisipazino,nei vilkt nei must nereikejo.

Kazkas ce sake kam tie niekuciai jiems.nu tai pvz pas mane ant lieteku tu dangteliu truksta tai as mielai uz 20lt paimciau tuos 4.o jie uz 20 lt prisigertu arba apsinestu.

Nekenciu vagiu.

visus tuos gaidzius saudyt reikiaPiktas

jo parodyk man kur uz 20lt galima nusipirkt iskart ciuju 5 kompletus pasiimciau…ant mano ratu tokiu vapsie be sansu ciuju rast…

Pas mane pavoge nuo golfoII labovuha,paprastas senas stiklas.Kam? Nekenciu vagit ir narkomanu. Bet kada pirkt,tai is ju. Šypsena

Pragręžkit kelias nedideles skylutes 3mm tuose kalpokuose,prekė praranda kainą,nepi.sdins.Geriau jau su skylutėm nei visai be kalpokų.

uzjauciu(z)
pas mus kieme puse mashinu be kalpoku stovi. bet kas per vagys :A viena kart ziopsojau siaip pro langa, ogi ziurau vienas atsitupes prie mashinos kazka daro, poto kai prie kito rato perejo pamaciau kad nuimineja kalpokus. atsidareu langa ir pradejau rekt: “vagys, vagys!”, o tas sau ramiai nusieme da r ir trecia kalpoka ir i kojas per baznycios kiema, kuris dazniausiai buna tamsus. tai ir nepagausi tokio :A bet naglumas tai tyliu :a:A:A:A:A

pries kokia savaite kaip ir kiekviena niekuo neissiskirianti ryta pusryciavau ir pro langa pamaciau kazkokius vaikus trinantis apie mano masina. bet kazkaip galvojau siaip trinasi. po kiek laiko man vienas is namiskiu sako ateik greiciau paziuret ka kazkokie snargliai daro. as atbegau ziuriu jie jau skuodzia nuo masinos. as greit i batus isokau dar spejo man pasakyt kas mate kad jie kazka prie ratu dare: ar tai padangas nuleidinejo, ar dar kazka. tai va isskrendu as i lauka pribegu prie masinos,paziuriu, o jie blemba asilai vintiliukus nulupe nikeliuotus tuos kur ant lietnyku buna. asgreit link ju(jie manes nemato o sau eina pagreitine zingsi ir i kitus vintiliukus darosiŠypsena) astylu rezima ijunges link ju begu. tik p.yst vienas atsisuko ir jie i kojas. nu tai zodziu viena pasigavau is pradziu i kupra(bet ten ivertinau kad visai jauni vaikai kokios 13-14m) sakau kviesk naparnika nes bus negerai. nu ir zodziu vyko derybos. pas mane vienas rankose kitas toliau. tas rekia kad ventiliukus pades ant kazkokios ten stovincios masinos bet pas mane neateis. man buvo aktualu paziuret kas ten per morda. tai zodziu turejau pazdet kad nieko jam nedarysiu tada tik atejo. atidave mano turta(kad ir koks jis buvo) tai tam kuri pagavau dar sikna prispardziau o kitam nieko(visgi pazadejau). bet jie suprato jog jei dar karta pamatysiu praeinant 100m spinduliu, kur as gyvenu, jiems baigsis nekaip. tai va tokia istorijaMirkt

jie tavo maga gali patys naudoti
tokie jau jie urodai

Tautieciai!

Jeigu pirksite tokias detales is turgu, "pazystamu", ar kitokiu sharashkinu vagiu biznis klestes.
Patys kenciate patys perkate ir tuo paciu skatinate.

Reikia nepirkti principingai - nebus paklausos, bus maziau vagiu

Mano atveju man labai pasiseke pagauti mago vagis ir supizdinti

ogo

Koks tai muzikalu skatenas pasitaike Cha cha