Atsargiai Vagys!

Atsargiai Vagys!

Zmones,imkites priemoniu,kad neplestu,o ne laukit kol tai ivyks. aisku priemones kainuoja,bet tikrai maziau negu zalos pridaryt gali vagys. visu pirma jeigu dedat kolonkes nedekit groteliu nuo ju. kaip as uzsidejau nu senu blaupunkt,kuriu skersmuo perpus mazesnis. o kolonkes pagilintoj palangej. priekines kolonkes turi buti po apmusimu,galit susiaurinti ji jeigu nesigirdi Šypsena. kad nedauztu stiklo ji uztamsinkit.geriausia visai aklinai. kaune firmoj stiklita prekiauja plevele langams, kuri yra visiskai skaidri, taciau ja uzklijavus lango neisdausi. tiesiog suskils stiklas, bet neistrupes, ir vagis prasikeiks,bet neislups nieko. signalizacija dekit su judesio ir UW sensorium. nors ir kaimynus erzins,bet nei vienas pacukas nesirys list. nepalikit net magu galiniu daliu masinoj, nes turguj jos dabar yra labai populiarios ir be didesniu problemu pritaikomas skydelis. nu siam kartui tiek…

================================

Nu ir nuvezem. Ir ka teismo simto metu lauki???
Be to kas smagiausia is auto MENTAI (-gaidziai, tokio pat intelekto kaip ir tie patys vagys) paeme maga kaip ikalti ir negrazina jau puse metu!??!

Ka siulot???

Lauk dar puse metu Cha cha O jei rimciau, tai nueik i poskyri ir pasnekek su kokiu nors virsininku.

andriuxxxa rašė:

Nu jei jau pagavo,ner ko i mentura ir vezti,reikia taip galva suspardyti,kad mazai nepasirodytu.

Senais laikais turėjau devintuką. Tais laikais tai buvo krutizna.Giminystės ryšiais buvau susijęs su rimtu zhuliku, pastoviai kieme kaimynai matydavo geras mašinas ir baisius snukius ir todėl buvau įsitikinęs, kad mano mašinos niekas nelies.Bet atsitiko taip, kad man nujojo magą vidury baltos dienos iš uždaro kiemo.Įtarimas krito ant vieno kaimyno - melkij voriška (vogdavo iš kaimynų garažų, rūsių ir pan.).Pasitariau su zhulikais ir jie patarė jį nuvežti į mišką.
Pats to nesiryžau daryti, bet tas giminaitis supakavo jį į savo aštuntuko bagažinę ir nuvežė už Arvydų tvenkinių į mišką.Ten jį ir paliko.
Kažkokiu tai būdu jis rado namo kelią, bet daugiau, kol tas balvonas gyveno mūsų kieme, mano mašina nebebuvo liečiama.Tuo tarpu iš kaimynų mašinų vis dingdavo tai kuras, tai kalpokai, tai valytuvai.
Bausti juos reikiaū(griausia finansiškai), nes mentai tikrai nenubaus - tuo įsitikinau visai šviežiai kai , žmogus nujojęs ir sudeginęs mano mašiną, bando su mentų pagalba išlysti iš šios istorijos visiškai sausas.

bmw-324 rašė:

Zmones,imkites priemoniu,kad neplestu,o ne laukit kol tai ivyks. aisku priemones kainuoja,bet tikrai maziau negu zalos pridaryt gali vagys. visu pirma jeigu dedat kolonkes nedekit groteliu nuo ju. kaip as uzsidejau nu senu blaupunkt,kuriu skersmuo perpus mazesnis. o kolonkes pagilintoj palangej. priekines kolonkes turi buti po apmusimu,galit susiaurinti ji jeigu nesigirdi Šypsena. signalizacija dekit su judesio ir UW sensorium. nors ir kaimynus erzins,bet nei vienas pacukas nesirys list. ================================

Del pleveles tai tu teisus, bet del groteliu ir judesio daviklio, tai tu OI KOKS OPTIMISTAS!
Geriau nejuokink su tokiais patarimais.
O (nulis) sveiku narkomanui ar tai blaupunktas ar S-90, ar tai judesio daviklis ar pauksciukai medyje, ar naktis ar 3 valanda pietu, vidury aiksteles.
Patikek manim, skaudi patirtis…

letas rašė:

Del pleveles tai tu teisus, bet del groteliu ir judesio daviklio, tai tu OI KOKS OPTIMISTAS!
Geriau nejuokink su tokiais patarimais.
O (nulis) sveiku narkomanui ar tai blaupunktas ar S-90, ar tai judesio daviklis ar pauksciukai medyje, ar naktis ar 3 valanda pietu, vidury aiksteles.
Patikek manim, skaudi patirtis…

jo… kaip sakoma, tas judesio daviklis tik lochams atbaidyt…
kam tas reikalingas?
pranest kad signalke yra? tai gi dabar ple hier rasi masina be signalkes, o jei ir rasi, tai joje tikrai nieko gero nebus.
gal tam kad zmones pritraukt?
tai blin, dabar jei vidury miesto signalke rekia, joje zmogus koks nors sedi - visiems gilus poo.hui. Nustebęs

Manualas kaip su tokiais pagavus elgtis:

  1. atidarai tackos dureles.
  2. ikis gaidelio ranka tarp duru
  3. trinkteli durimis

daugiau tikrai niekada nebevogs… o greiciausiai ir normalei nevaldys… bet zinos visa gyvenima kad nagus kiso ne ten kur reikia…

Dekui uz uzuojauta, neimu as i galva tokiu niekniekiu, nuo to niekas gyvenime juk nesikeicia, tik gaila tu vagiu-valkatu shliauziojanciu naktimis aplink mashinas ir lupanciu iv. blizgucius.
Aishku galeciau duoti rebiatom uzsakyma, kad ir man "paderintu" ko reikia, bet…po to tureciau saves nebegerbti.
Gaila tu PROTO INVALIDU, kad nesugeba kitaip kapeiku susirinkti, kai tik vagiant. Kazkas minejo, kad reikia istymus keisti, pirshtus kapoti.
OK as galiu buti pirmas oficialus savanoris budelis , pasiruoshes kapoti rankas (uz dyka) visiems urodamas!!!
Piktas Piktas Piktas

maziux rašė:

jo uzjauciu pirk lietnikus tai tada nors visus ratus nuims

taigi lietnykaj ir buvo

UzjauciuNustebęs. Savo laiku kai vazinejau su Pajero man irgi buvo nulupe kalpokus nuo lietnykuPiktas kai nuvaziavau i servisa ir norejau uzsisakyti naujus nuo kainos pasidare bloga 1vnt=200LtApakęs, tai keturi=bankrotasLiūdna

gedda rašė:

o pasirodo tie ubagai gaidziai apsisnarglije visuomenes uteles nulupo man visus 4 dangtelius nuo lietu ratlankiu, ****…! Nu ir kam tiem urodam tai uzkliuvo, kibo turtingesni pasidarys ar prabogotes.

Aš kažkur vieną dangtelį pamečiau ir bandžiau nusipirkti.Tai ar galite įsivaizduoti kiek toks niekelis kainuoja ATS ratams? Ogi, nei daug nei mažai - viso labo 80 lt vienetas.
Tai ko gi chebrytei ne biznis? Garantuotai už kokius 150 lt parduos ir turės gėrimui ar žolei Piktas

viskas daug papraschiau Cha cha, jie tuos jusu kalpokus patys nusizhiurejo ir net sawo mashinytes uzhsisuko, arba uzhsakyma dawe sejp ish lempos niekas ju nenusukinejaŠypsena

uzuojauta
bl tokus tik saudyti reikia Piktas ,tik kad labai supisti musu istatymai,jai ir turi bardanke legaliai ir toki vagianti jai kad tik ir suzeistum tai jau skaityk gyvenima susisikai Piktas , atsibos po teismus tampytis o kad leidima prarasi tai jau garantuotai Piktas Piktas Piktas
bl kol tokie istatymai tai ir toliau taip gyvensim,
o va jai pakeistu tai kai pora tokiu nukeptu kas tai iskarto vagysciu apmazetu Piktas

bimbyris rašė:

uzuojauta
bl tokus tik saudyti reikia Piktas ,tik kad labai supisti musu istatymai,jai ir turi bardanke legaliai ir toki vagianti jai kad tik ir suzeistum tai jau skaityk gyvenima susisikai Piktas , atsibos po teismus tampytis o kad leidima prarasi tai jau garantuotai Piktas Piktas Piktas
bl kol tokie istatymai tai ir toliau taip gyvensim,
o va jai pakeistu tai kai pora tokiu nukeptu kas tai iskarto vagysciu apmazetu Piktas

gali booti ramus po kiek lajko ir jie atsishaudytu Cha cha

Uzuojauta!
Nuopiseles ne viena syki ir man nuotaika i klozeta nuleido. Toks pyktis paiima… nepavydziu jei vietoje pagauciau.
Mano tetai pasiseke pagavo snargliu vogianti CD grotuva, uzreme duris visa tai pamate bendradarbiai… staigiai suregavo, pribego … pakrove malku Šypsena ir i policija nugabeno

joo… nieksheliai visai apnaglejo. tuoj ir valytuvus reiks grandinem rakinti.
O as vakar isejes is darbo per pietus radau du kalpokus nuo ratu nuimtus ir grazhiai atremtus i ratus Šypsena nepatiko kazhkam, kad shikarniai labai ant shaligatvio pasistachiau. ne ish blogos valios gi! prakeiktas centras- amzhiais nera kur auto pamerkti…
Cha chaCha chaCha cha

Emocijus rašė:

Mano tetai pasiseke pagavo snargliu vogianti CD grotuva, uzreme duris visa tai pamate bendradarbiai… staigiai suregavo, pribego … pakrove malku Šypsena ir i policija nugabeno

Nu jei jau pagavo,ner ko i mentura ir vezti,reikia taip galva suspardyti,kad mazai nepasirodytu.

nx lygiai ta pati situacija nupyzdino dangtelius ir man sia nakti…gėjustai nx…

Ble.t, vat ir as neseniai isigijau letnikus, su kalpokais dengenciais varztus! tai dabar irgi kiekviena ryta su baime apziuriu letnikus!Apakęs ar nenupi.sti! Gal reikes nuiminet nakciai?KandaPiktas

Gal ne visai į temą, bet pasidalinsiu patirtim:
Prie darbo - mokama aikštelė. Vos ne Kauno vidury. Mokama bet “Už automobilus neatsakome”. Cha cha Tiek to. Vistiek laiks nuo laiko prie lango prieinam. Pasižiūrim. Vieną vakarą (ankstyvas pavasaris dar buvo) užsisėdėjau darbe iki vėlumos. Paleidau krautis puslapį, prieinu prie lango - įprastas ritualas. Ogi kieme paciukas aplink mašinas trinasi. Inspektuoja. Aš su trenksmais iš ketvirto aukšto beveik bėgte prie mašinos ir iš visos gerklės: “kąąąą čia pasidėjai, kad ieškai???” O anas - “teeeeta, duooook 10 cnt” “kaip aš tau duosiu… dynk iš akių” O anas paeina kelis metrus už kampo ir toliau savo darbą dirba. Piktas Piktas
Kaip niekur nieko. Kanda Kanda Aš pas budintį. Ir tas kaip niekur nieko: “a, tai dažnai jie čia trinasi”… Pavargęs Pavargęs
Po kelių minučių išvažiuoju iš aikštelės: šlagbaumas, vartai didžiausi iki pat dangaus Cha cha saugumo įsikūnijimas. O už tų vartų stovi chuligankė, įjungtu varikliu, išjungtom šviesom, atvirom durim ir pilna… kažko Cha cha Tik cigarečių galiukai šviečia… Tas pats paciukas prie vairuotojo durų - taip intymiai susiglaudę, taip kažkuo paslaptingai dalinasi… Pavargęs