Atostogos kaime...Ka padaryt,kad jos taptu malonesnes

Apsilankiau tame sait`e,bet neradau
knygu apioe burimus kortomis…DejaNustebęs

Niu as tai ketinu 1 savaitei isvykti i kaima, bet buuutinai pasiimsiu maga Taip Cia svarbiausia Taip O kita net neisivaizduoju Ne

aš ką tik gryžau iš kaimo bet buvau tris dienas
ir buwau su drauge labaj fajnaj buvo daug žmonių, suaugę nusigėrė o tada mūsų eilė Girtas JuokiasiJuokiasiJuokiasi
Buvo labaj linksma, gerai kad buvo mano draugė Mirkt
o bveje galvojau kad mano kaime vien pensininkai o žinok yra ir bendraamžių…
beje kr tawo sodas?
as tai bendraamžių radau prie kašės Nekaltas kai aš ten Kietas
tai vot Mirkt
pasiimk draugę ir liūdna bnebus Mirkt

tu gal vapshe durna?
y satan.lt??? o diewe ten kas per puslapis kuo toliau tuo labiau negaliu taves pakest…satan.lt ApakęsApakęsApakęs o diewe kai aš ten paskaičiau pusę nakties nemeigojau Apakęs

o tu paprasyk,kad teweliai nupirktu gprs telefona (jei yra finansines galimybes),o gal jau toki turi?..zodziu pasijunk wap per gprs ir sedek bangoj istisas dienas bangoj B) tik patarciau tai daryti pashslepus,nes jei mama tawe matys nuolat majgant moba,taip nervus istampys "ir vel tu ta aparata majgai!? kiek galima?!aplink gamta,o tu su situo zaidi!bla bla bla!"-asmenine patirtis B)

o tu paprasyk,kad teweliai nupirktu gprs telefona (jei yra finansines galimybes),o gal jau toki turi?..zodziu pasijunk wap per gprs ir sedek bangoj istisas dienas bangoj B) tik patarciau tai daryti pashslepus,nes jei mama tawe matys nuolat majgant moba,taip nervus istampys "ir vel tu ta aparata majgai!? kiek galima?!aplink gamta,o tu su situo zaidi!bla bla bla!"-asmenine patirtis B)

skaitau 5-tą kartą ir taip juokas ima iš šitų žodžių JuokiasiJuokiasiJuokiasinegaliu JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Mano vienas pusbrolis karta VISISHKAI VIENAS dvi savaites gyveno kaime. Gal per ta laika kokius 2 kartus ishejo i miesta(Ignalina), ir tada turejo vienintelius kelis kontaktus su zmonemis. Bet ji nuo ishprotejimo izgelbejo geradare MUZIKA. Siulau ir tau

Juokiasi nebutu mano vyriokas spasininkas Šypsena

Ne is vietos be magesNe
Kaipgi be muzikos,ane,zuika???Šypsena

Juoda_katyte:man irgi tas sait`as nepatikoVeee
Kazkoks slykstus,kraupus ir nezinau…NekaltasGerai,kad neskaiciauNe
Bo mano jautri psichika,buciau nemiegojus visa savaiteBaisu

Gerai butu,kad tievukai tiek pinigu turetuTaipIr telefona nupirktu,ir uz visas paslaugas sumoketuGirtas UzsisvajojauFlirtas
Bt Bangos tikrai pasiilgsiu…Bent truputi tai tikraiGerai

wat man pana6iai buvo Pavargęs

Deginkis,sportuok,ishmegink gal joga,meditacija,pasimokyk,parashinek ka nors,parashyk kam nors laishka, tobulek vienu zodziuŠypsena
Sekmes!Apkabinimas Ir kad tavo mociutei viskas butu gerai!Taip