atomazga maskvoje - jau 118 zuvusiu ir 350 ligonineje ! <img border=0 src="i/xsmiles/baisus.gif" alt="Baisu"> Jav sako : naudojo opiatus

atomazga maskvoje - jau 118 zuvusiu ir 350 ligonineje ! Jav sako : naudojo opiatus

atomazga maskvoje - rusai patys dujomis ismarino 120 savu + 40 cecenu Kietas

didesniu **** pasaulyje nera, patys rusai, genijai, paleido dujas nuo kuriu zuvo ir teroristai, berods 34, ketrugubai tiek savo zmoniu!!! Baisu
patys ismarino savus ! Apakęs
plius 350 sunkiai apsinuodija dujomis !!!

o juokingiausia, kad putinas-sermuksnis, visa laika skiedzia, kad operacija suplanuota uzsienyje. na didesnio absurdo, nesu niekur girdejes. gi ir diena aisq kad viskas vyko pacioje rusijoje, zinot, rusai, gal ir gera tauta, bet valdzioje visai laikais idiotai.
po paraliais ! Taip juokinga man darosi !

[Moderuota 90h]

Taip tu ten buvai ,tu viska matei …

tv isijunk, zinias paskaityk, ir galva pasuk siek tiek… Taip

kaip tai ishmarino??? shian zhinias zhiurejau, ten kalbama tik apie 2 negyvus vyrus, kuriuos nushove cecenai dar priesh shturmuojant teatra.

bitute, deja… Ne
jie strumavo pastata, su kazkokiom slaptom dujom, sakau 350 sunkiai apsinuodija, didziaja dali zmoniu isnese is pastato, ar tai miegancius ar tai su kazkokia narkoze.
beto virs 60 zuve, ir beveik visi cecenai, tipo bujomis uznuodijo visus, taip greitai, kad nei viena bomba nesprogo. Ne
bet rusai yra rusai, zmones jiems niekas, su cecenais ir 60 savo numarino Taip Baisu !

apie dujas girdejau - vadino jas &quot;sleeping gas&quot; (kas tai bebutu). ir vaizdus su nuleipusiais zhmogeliukais maciau - visas autobusas buvo parodytas. bet jeigu del to 60 ikaitu zhuvo, tai Blogai Nustebęs

bet kas mane nustebino, tai kad tiek cnn, tiek euronews rode vaizdus ish teatro vidaus su visais kraujais, lavonais. kazhkaip shioms televizojoms tokie dalykai nebudingi.

Tik nereikia nusipeizėti.

Nuo migdomųjų dujų galėjo mirti turintys rimtų sveikatos problemų - astmatikai, širdininkai. Tarp beveik 1000 žmonių tikrai tokių buvo Aš nekaltas Kiti greičiausiai žuvo susišaudymo metu. Reikia suvokti, kad neįmanoma prognozuoti kaip elgsis 700 įbaugintų, alkanų, isterijos apimtų žmonių minia:

BaisuBaisuBaisuBaisuBaisuBaisu

Migdomosios dujos ko gero geriausia išeitis - liko gyvi tie kurie "pramiegojo" šturmą.

Apskritai, tai ko gero vienas didžiausių įkaitų grobimų atvejų.
O šturmas buvo stebėtinai sėkmingas - aš beveik neabejojau, kad šturmo atveju žus ne mažiau kaip pusė įkaitų.

Ziuriu ir skaitau … tik klausimas kokias?Gal lietuvishkas?’'Baisiai objektiviai viska aishkina ‘’! Taip

2 1926 Gerai

kokios migdomosios dujos ? o is kur 60 lavonu ? plius cecenai ? alio ?

geros migdomosios, jai 350 apsinuodijo ! Baisu

Nežinau kiek teisybės, bet kažkurio rusiško laikraščio puslapiuose yra trumpas interviu su "Alfos" kareiviu. Pagal jį buvo kažkas tokio:

Įkaitus saugojo tos moteriškės su bombom. Vyrai teroristai saugojo kitas patalpas. Į teatro salę prileido migdomųjų dujų, o po to į ją per visokius rūsius įlindo kareiviai ir iššaudė užmigdytas čečėnes. Dėl to pastatas ir nebuvo susprogdintas.

Tuo pačiu metu iš lauko puolė kiti kareiviai. Dalis įkaitų supanikavo (nepakankamai prisiuostė), puolė bėgti ir pateko į susišaudymą.

nu blin ir iskur tu tokiu nesamoniu ishtraukei??? teliko neturi??? nesupranti ka shneka???
operacija buvo plg. labai sekminga… aukos tokiu atveju neishvengiamos… sprogimo nebuvo…

Iš kur lavonai? Čia ne vaikų darželis, ir ne karas smėlio dėžėje Piktas
60 lavonų:

  • dalį nušovė čečėnai
  • dalis žuvo susišaudymo tarp "Alfos" ir čečėnų metu (dalis tikrai žuvo nuo pačių rusų kulkų)
  • dalis tikrai galėjo mirti dujų poveikyje dėl silpnos sveikatos

Dėl migdomųjų dujų - aišku, kad jos apnuodija organizmą (pagal tave turbūt labai sveika kas vakarą pauostyti migdančių dujų Aš nekaltas). Iš to ir atsiranda slopinantis poveikis. Po dienos ar dviejų apnuodytieji atsipeikės, gal neprisimins kas įvyko, bet jie liko gyvi.

2 menesius atgal buvau svechiuose Maskvoje…teko buti ‘‘Nord-Oste’’ toje pachioje saleje…

Echhh. Kokie visi profai ikaitiniu operaciju pasidare net juokinga.
Ir nereikia rusu loxais vadinti - jei dujos buvo panaudotos - tai labai mazai tiketina kad migdomoios, nes nezinau kirios pradetu veikti taip greitai, kad pakirstu visus is karto saleje. Neatmetu galimybes ir nuodingu - bet jei buvo naudotos vadinasi kitos iseities nebuvo. JAV irgi pensilvanijoje savo boinga numuse, bet tik todel kad jis galejo dar daugiau nesamoniu pridaryti. Taip cia ir rusai - tam kad isgelbetu daugiau ikaitu galejo ir pora nekaltu paaukoti ir nieko cia nepadarysi. Bet as sakau tik gal, nes TV netikiu.
Tokios krizes metu abi salys naudoja TV dezui skleisti.
Bet juokingiausiai kai ruseliai kalba apie sekminga operacija - nesamone - sekminga operacija tada kai visi ikaitai gyvi, o teroriugos nusauti. jei zusta ikaitai tai jau nera gerai. Nors reikia suprasti, kad tokioje situacijoje buvo sunku tiketis kad niekas is ikaitu nezus. Nes manau kad rusai buvo prioversti sturmuoti.

Iš esmės pritariu. Vargu ar šiuo atveju buvo galima apsieiti be aukų, juo labiau, kad ten buvo ir sunkiai sergančių žmonių, kurie be medikamentų, maisto ir vandens negalėjo išgyventi visą tą laiką.
Lengva dabar teisti rusus, čečėnus, bet kažin ar pas mus būtų taip pasibaigę, ar tokie jau mes tobuli ir protingi, kad rusų vietoje būtume išsisukę geriau, su mažiau aukų ir t.t. ir pan. Ne
Apskritai spręsti apie kažką rimto vien pagal tai, ką praneša žiniasklaida, yra kvaila. Mes labai daug ko nežinom, daug kas buvo ir yra slepiama vienokiais ar kitokiais sumetimais, todėl nuspręsti kažką turint tik bendrą visiems skelbiamą informaciją ir žinias vargu ar galima.

Tikrai juokinga skaityti Cezzio išvedžiojimus.Pirmiausia ten žuvo ne 60 žmonių,bet virš 90.Dujų panaudojimas buvo vienintelis šansas išsaugoti dagiau negu 750 gyvybių.Šių dujų panaudojimą rusams siūlė JAV.,D.Britanijos,Izraelio ir kitų vak.valstybių spec.tarnybos.Toms,moteriškėms,kad susisprogdint save,pastatą ir beveik tūkstantį įkaitų būtų užtekę 1 s.

Kas kam siule naudot sitas dujas, mol visi zinojo ir net jus zinot kokios dujos buvo naudojamos, o medikai gydantys ikaitus neturejo jokio supratimo kokios ten buvo dujos, jiems nieks nesake del to atsirado dar +30auku.

Sakot nebuvo galima isvengti auku-netiesa, nori isvengti auku- isvesk kariuomene ir Chechenijos, ar tada butu buve didesni ar mazsnio sansai baigti viska svelniau, esme ta, kad valdzia nedare nieko, apsoliuciai nieko, o tik pasitikejo savo spec tarnybom, o svarbiausia yra tai, kad Putinas labai stipriai rizikavo ykaitu gyvybemis, sturmas salyginbai pavyko, bet tai buvo loterija, buvo neleistinai rizikuojama 700+ gyvybemis. Dar: kazkaip nemalonu, kai matai per TV isskerstus chechenu ar kokiu ten tautybiu kovotoju-terorristu kunus, kai matai, kad jie buvo tiesiog iszudyti miegantys ir budamoi besamones.

Per visa ta laika, nesimate jokiu konkerciu veiksmu is auksciausios Rusijos valdzios puses, panasiai kaip reakcija i Kurska pirmom dienom, o dabar jau Putinas dalina medalius ir dejuoja, kokie tie blogi checchenai.

pagyvensim-pamatysin.

Kazi ka butu Putinas dares jei but buve jo artimuju tar ikaitu Aš nekaltasCha cha