Atminties gaištis

Atminties gaištis

Nieko neturbinau.

A kokios firmos ram’ai?

AAP pas jį, (Apacer, A-Data, PQI) Cha cha

A-DATA Cha cha. Davai Daktarėli gal aplenksi jau Kietas

Kad temos nekurt, gal zinot kaip pakeisti windows Xp krovimosi juosta is zalios i kita spalva?? Aciu

Venom, Display Properties/Appearence/Color Sheme/Olive green Šypsena] Egis, lenktyniauju tik su Sycorax, nors man iki jo toli… Šypsena

Venom, nesupratau kokią juostą??? Windausai kraunasi taip, kad jokių juostų nematau Šypsena

Egi, ka cia nusneki (aplenksi, aplenksi) wa tau ir raguciai: img19.imageshack.us/img19/5761/clipboard012qr.jpg

Daktaras_Blogis>nu bile kur kad ir kai cd irasineji - zalia juostele procentu pildosi. Noriu ja pvz i melyna pakeisti, nerandu niekur

WiLMiZ o kokie taimingai ramo?

Va mano: premium1.uploadit.org/sycorax//latency.jpg Cia nauji ram’ai 2x1gb 3-4-4-8 @ 265FSB.

Egi, neatsimenu… berods 2,5-3-3-6 bbz Cha cha

Bl po BIOS updeito negaliu leist taimingų. Ankščiau būdavo 2-3-3-6 1T. Dabar Net jei ir CL iš 2.5 į 2 pakeičiu PC nesikrauna Kanda

Čia biškis iš seniau: server3.uploadit.org/files/egiiisXP-turbo.JPG

nu mano 1024MB Kingstonas neturbintas 51.x duoda tą latency Nekaltas Tiksliai velgi negaliu dabar pasakyt. KHX3200A/1G. CL2-x-x-x 1T @ 200MHz Šypsena Jei paturbint įdomu kiek išgaučiau Nekaltas Bet tingiu kažkaip prasidėt.

Cha cha nu Egis pavaro - imeta lievą rezultatą, po to man siūlo palenktyniaut, o pats iš seniau turi rezultatą 39,8, kurį būtų pademonstravęs sau patogiu laiku. Šaunuolis Cha cha

Ne taip supratai mane Cha cha. Turėjau omenį, kad ankščiau galėjau keist taimingus ir pasiekt aukštesnius rezus, o dabar keist kodėl tai negaliu. Nfg man mėtit senus rezus, jei jau sąžiningai tai sąžiningai.